REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Kraków Bergen
 
Norwegian - tanie bilety lotnicze Kraków - Bergen
 
 
Bergen to miasto położone w Norwegii, do którego każdego roku udaje się z Polski coraz większa rzesza turystów spragnionych zimowych widoków lub udających się do Norwegii w poszukiwaniu pracy. Z tego względu - specjalizujące się w połączeniach na kierunkach skandynawskich - tanie linie lotnicze Norwegian zdecydowały się wypełnić lukę uruchamiając loty z krakowskiego lotniska w Balicach do Norwegii, a jednym z obsługiwanych przez Norwegiana kierunków są przeloty do Bergen. Połączenia z Krakowa do Bergen realizowane są dwa razy w tygodniu - we: wtorki i soboty. Od kwietnia 2015 r. we: wtorki, czwartki i niedziele. Rejs na oddalone od Balic o 1459 km norweskie lotnisko Bergen-Fleshland trwa ok. 2 godziny i 15 minut.
 
Międzynarodowy port lotniczy Bergen położony jest ok. 19 km na południe od centrum miasta na terenach przynależnych do małej miejscowości Flesland. Jest to drugi pod względem wielkości port lotniczy Norwegii. Lotnisko to obsługuje rocznie ok. 6 mln pasażerów. Posiada nowoczesny, wyposażony w rękawy, terminal. Port w Bergen utrzymuje połączenia z 60 miejscowościami w Europie (z tego 19 to połączenia wewnątrzkrajowe). Pasażerowie z lotniska mają do dyspozycji sprawnie działający transport publiczny, który bez problemu jest w stanie dowieźć ich do centrum miasta.

 

Bergen z Krakowa i do Krakowa
Norwegian Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line


Tania linia lotnicza Norwegian z lotniska w Bergen, oprócz lotów do Krakowa obsługuje także połączenia do Warszawy. Innym przewoźnikiem latającym z Bergen do kraju jest tania linia lotnicza Wizz Air latająca na lotniska w: Gdańsku, Katowicach i Poznaniu.

 

Tanie linie lotnicze Norwegian w swojej ofercie często posiadają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Kraków – Bergen jak i pozostałych, można dowiedzieć się od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych