REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Bydgoszcz Dusseldorf
 
Ryanair - tanie bilety lotnicze Bydgoszcz - Dusseldorf Weeze
 
 
Tanie linie lotnicze Ryanair proponują bogatą ofertę połączeń, dzięki której podróżujący mogą udać się z krajowych lotnisk do wielu miast w Europie. Bydgoszcz – Szwederowo to jeden z portów, z którego - Ryanairem można obecnie się udać w 5 kierunkach. Jednym z nich jest połączenie do niemieckiego Dusseldorfu. Przeloty tanimi liniami Ryanair, na trasie Bydgoszcz – Dusseldorf odbywają się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki, z wylotami o stałych godzinach o 20:55. Lot do oddalonego o 820 km lotniska Weeze  trwa ok. 1 godziny i 10 min.
 
 
Ryanair - Tanie Loty do Dusseldorfu z Bydgoszczy i do Bydgoszczy
Ryanair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

 
 
Lotnisko Weeze obsługuje wyłącznie tanie linie lotnicze, a linia Ryanair jest na nim monopolistą. Weeze rocznie przyjmuje ok. 2,9 mln pasażerów. Port ten położony jest  w zachodnich Niemczech, ok. 6 km od małego miasta Weeze, ale aż ok. 90 km od Dusseldorfu. To, że lotnisko oficjalnie nazywane jest Dusseldorf – Weeze można zawdzięczać jedynie uporowi zarządu linii Ryanair, gdyż mimo oficjalnego zakazu, wydanego przez sąd niemiecki, nazywania Weeze lotniskiem Dusseldorfu (jako informacji mylącej pasażerów), poza granicami Niemiec nadal podawany jest oficjalny kierunek – Dusseldorf – Weeze.
 
Mimo znacznej odległości z lotniska Weeze do Dusseldorfu kursuja autobusy. Alternatywę dla nich stanowi także połączenie kolejowe, z dworca w centrum Weeze. Do dworca kolejowego można z lotniska dojechać w 10 minut autobusem. Dalej, podróż koleją do Dusseldorfu to kolejne 50 minut.
 
Głównym operatorem na lotnisku Weeze jest tania linia Rayanair. Lotnisko to jest jednocześnie jedną z baz tego przewoźnika. Obsługuje stamtąd 36 regularnych kierunków, a w sezonie nawet 59. Ryanair z Dusseldorfu Weeze utrzymuje obecnie bezpośrednie połaczenie tylko z jednym lotniskiem w kraju - z Bydgoszczą - Szwederowo.
 
Tanie linie lotnicze Ryanair już od kilku lat sukcesywnie powiększają zakres swoich usług, wprowadzając coraz to nowsze połączenia na trasach cieszących się największym zainteresowaniem pasażerów. Takie działania przysparzają przewoźnikowi coraz więcej klientów. To z kolei przekłada się na pomnażanie dochodów, a te procentują inwestycjami, jak choćby: rozbudowa floty czy uruchamianie nowych połączeń. O wszystkich aktualnych ofertach specjalnych na przeloty podróżni mogą dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki lub bezpośrednio od konsultantów, pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 
ryanair tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair z polski do niemiec, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, promocyjne bilety lotnicze z bydgoszczy do weeze, tanie loty z bydgoszczy do dusseldorfu weeze, tanie bilety lotnicze z bydgoszczy do niemiec, bydgoszcz dusseldorf tanie loty, najtańsze bilety lotnicze bydgoszcz dusseldorf.
 
 
 


Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych