REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Bydgoszcz Dusseldorf
 
Ryanair - tanie bilety lotnicze
 
Tanie przeloty: Bydgoszcz - Dusseldorf Weeze
 
 
Tanie linie lotnicze Ryanair proponują bogatą ofertę połączeń, dzięki której podróżujący mogą udać się z krajowych lotnisk do wielu miast w Europie. Bydgoszcz – Szwederowo to jeden z portów, z którego - Ryanairem można obecnie się udać w pięciu kierunkach. Jednym z nich jest połączenie do niemieckiego Dusseldorfu. Rejsy Bydgoszcz – Dusseldorf Ryanair obsługuje dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki, z wylotami o stałych godzinach o 20:55. Lot do oddalonego o 820 km lotniska Weeze  trwa ok. 1,5 godziny.
 
 
Najtańsze bilety lotnicze w promocji Ryanair, na loty z Bydgoszczy do Dusseldorfu Weeze, można zarezerwować za pośrednictwem naszej strony - w zależności od dnia wylotu - już od 74 PLN. W cenie przelotu, pasażerowie Ryanaira, mogą zabrać na pokład jeden bagaż podręczny o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz jedną małą torbę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm. Warto wiedzieć, że z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w kabinie, na pokład samolotu Ryanaira można wnieść (wszyscy pasażerowie) jedynie 90 większych (55 x 40 x 20 cm) toreb podręcznych, a wszystkie pozostałe bagaże zostaną nieodpłatnie złożone w luku bagażowym.
 
 
 
Ryanair - Tanie Loty do Dusseldorfu z Bydgoszczy i do Bydgoszczy
Ryanair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

 
Ryanair z Dusseldorfu Weeze utrzymuje obecnie bezpośrednie połączenie tylko z jednym lotniskiem w kraju - z Bydgoszczą - Szwederowo i jet to tym samym jedyne połączenie z Polski na to niemieckie lotnisko.
 
 
Lotnisko Weeze obsługuje wyłącznie tanie linie lotnicze, a linia Ryanair jest na nim monopolistą. Weeze rocznie przyjmuje ok. 2,9 mln pasażerów. Port ten położony jest  w zachodnich Niemczech, ok. 6 km od małego miasta Weeze, ale aż ok. 90 km od Dusseldorfu. To, że lotnisko oficjalnie nazywane jest Dusseldorf – Weeze można zawdzięczać jedynie uporowi zarządu linii Ryanair, gdyż mimo oficjalnego zakazu, wydanego przez sąd niemiecki, nazywania Weeze lotniskiem Dusseldorfu (jako informacji mylącej pasażerów), poza granicami Niemiec nadal podawany jest oficjalny kierunek – Dusseldorf – Weeze. Mimo znacznej odległości z lotniska Weeze do Dusseldorfu kursuja autobusy. Alternatywę dla nich stanowi także połączenie kolejowe, z dworca w centrum Weeze. Do dworca kolejowego można z lotniska dojechać w 10 minut autobusem. Dalej, podróż koleją do Dusseldorfu to kolejne 50 minut. Głównym użytkownikiem lotniska Weeze jest tania linia Rayanair. Lotnisko to jest jednocześnie jedną z baz tego przewoźnika. Obsługuje stamtąd 36 regularnych kierunków, a w sezonie nawet 59.
 
 
Tanie linie lotnicze Ryanair już od kilku lat sukcesywnie powiększają zakres swoich usług, wprowadzając coraz to nowsze połączenia na trasach cieszących się największym zainteresowaniem pasażerów. Takie działania przysparzają przewoźnikowi coraz więcej klientów. To z kolei przekłada się na pomnażanie dochodów, a te procentują inwestycjami, jak choćby: rozbudowa floty czy uruchamianie nowych połączeń. O wszystkich aktualnych ofertach Ryanaira, w tym przelotach z Bydgoszczy do Dusseldorfu Weeze, podróżni mogą dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki lub bezpośrednio od konsultantów, pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 
ryanair tanie bilety niemcy, loty z niemiec do polski, loty z polski do niemiec, przeloty ryanair, wizzair do niemiec, ryanair niemcy polska, ryanair z polski do niemiec, tanie linie lotnicze do niemiec, tanie loty ryanair, wizzair niemcy, promocyjne bilety lotnicze z bydgoszczy do weeze, tanie loty z bydgoszczy do dusseldorfu weeze, tanie bilety lotnicze z bydgoszczy do niemiec, bydgoszcz dusseldorf tanie loty, najtańsze bilety lotnicze bydgoszcz dusseldorf.
 
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych