REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Gdańsk Londyn
 
Wizz Air - tanie bilety lotnicze Gdańsk - Londyn Luton
 
Londyn to jedno z najbardziej popularnych miast, w kierunku którego udaje się wielu podróżujących korzystających z usług tanich linii lotniczych Wizz Air. Jednym z polskich portów lotniczych, na którym odprawiani są pasażerowie udający się do Londynu, jest Gdańsk - Rębiechowo. Loty z Gdańska do stolicy Wielkiej Brytanii odbywają się codziennie. Przelot na oddalone od Trójmiasta o 1283 km, obsługujące Londyn lotnisko Luton trwa ok. 2 godziny i 10 minut.

Lotnisko Luton położone jest ok. 50 km na północ od centrum Londynu. Jest jednym z sześciu portów jakie posiada stolica Wielkiej Brytanii, a czwartym pod względem wielkości. Rocznie obsługuje ponad 9,5 mln pasażerów. Dużym udogodnieniem dla podróżnych jest kursująca spod dworca lotniczego kolej, dzięki której w pół godziny można łatwo dostać się do centrum Londynu. Więcej informacj patrz zakładka: lotnisko Luton.
 
 
Londyn z Gdańska i do Gdanska
Wizzair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

 
Wizz Air z londyńskiego lotniska Luton - oprócz Gdańska - obsługuje także loty do: Katowic, Lublina, Łodzi (do 30 maja 2013), Poznania, Warszawy - Modlina i Wrocławia. Innym przewoźnikiem obsługującym połączenia z tego portu jest Ryanair latający do: Rzeszowa. 

Tanie linie lotnicze Wizz Air mają często w swojej ofercie atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Gdańsk - Londyn Luton jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.  Konsultanci udzielą wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zarówno wolnych terminów, metod rezerwacji oraz sposobów płatności.
 
 
 


Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych