REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Katowice Tel Awiw
 
Wizz Air- tanie bilety lotnicze
 
Tanie Przeloty: Katowice – Tel Aviv
 
 
 
Tanie linie lotnicze Wizz Air połaczenie do Tel Avivu obsługują z dwóch polskich lotnisk w: Warszawie i Katowicach. Trasa z Katowic do Tel Avivu obsługiwana jest regularnie przez cały rok, dwa razy tygodniowo, w: środy i niedziele. Latający do stolicy Izraela Wizz Air korzysta z tamtejszego lotniska im. Ben Guriona. Przelot na oddalone od Katowic o 2430 km lotnisko w Tel Avivie trwa ok. 3,5 godz. Trasę tą obsługują samoloty Airbus A – 320.
 
 
Najtańsze bilety lotnicze w promocji Wizz Air, na loty z Katowic do Tel Avivu, można za pośrednictwem naszej strony zarezerwować - w zależności od dnia wylotu i wybranej taryfy - już od 159 PLN. W cenie przelotu, pasażerowie Wizzaira, mogą zabrać na pokład jeden bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm. Bagaże nieznacznie większe, które jednakże nie przekraczają wymiarów: 56 x 45 x 25 cm można zabrać na pokład ale za określoną opłatą. Odprawa lotniskowa rozpoczyna się 2 godziny, a kończy 40 minut przed godziną wyznaczonego odlotu.
 
 

 Wizz Air - tanie loty do Tel Avivu z Katowic i do Katowic
Wizzair Rezerwacja Biletów Lotniczych:

 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line
 
 
 
Inne połączenia z lotniska Ben Guriona w Tel Avivie do Polski:
Warszawa Chopina – Tel Aviv – Warszawa Chopina (Wizz Air, EL AL)
Warszawa Chopina – Tel Aviv – Warszawa Chopina (sezonowo - Arkia Israel Airlines)
Katowice – Tel Aviv – Katowice (czartery sezonowe - Arkia Israel Airlines, Travel Service Poland)
 
 
Port lotniczy im. Ben Guriona w Tel Avivie jest największym lotniskiem Izraela. Rocznie obsługuje ponad 13 mln pasażerów. Posiada 4 terminale pasażerskie, 3 pasy startowe i jest jednym z najbardziej strzeżonych portów lotniczych na świecie. Stąd podróżnym zaleca się cierpliwość przy drobiazgowych kontrolach i przybycie do odprawy znacznie wcześniej niż jest to przyjęte zwyczajowo na większości innych lotnisk. Wizz Air  obsługiwany jest z terminala nr 1 lotniska w Tel Avivie. Lotnisko położone jest ok. 19 km na południowy wschód od centrum Tel Avivu. Jest dobrze skomunikowane. Obok niego przebiegają: autostrada łącząca stolicę z Jerozolimą, a także drogi ekspresowe 40 ISR-HW40 i 46 ISR-HW46. W terminalu 3, na dolnym poziomie, znajduje się stacja kolejowa, z której pociągi kursują m.in. do: centrum stolicy, Nahariji, Hajfy, czy Modi'in.
 
 
 
Tanie linie lotnicze Wizzar w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zapowiada otwarcie nowych połączeń, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Tel Aviv jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 
tanie loty do izraela, tanie przeloty z katowic do izraela, wizzar promocyjne bilety lotnicze katowice tel aviv, tanie bilety wizzair izrael, z katowic do tel avivu, bilety wizz air izrael, tanie loty z izraela do polski, tanie loty z polski do izraela, tanie przeloty wizzair do izraela, wizzair izrael polska, wizzair polska izrael, tanie linie lotnicze do izraela, tanie loty wizz air izrael, najtańsze bilety lotnicze z katowic do tel avivu, wakacyjne promocje lotnicze do ziemi świętej, najtańsze loty do tel avivu.
 
 


Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych