REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Katowice Tel Awiw
 
Bilety WizzAir
Tanie Przeloty Katowice – Tel Aviv
 
Tanie linie lotnicze Wizz Air od sezonu jesienno – zimowego uruchomiły nowe połączenia z Polski do Tel Avivu w Izraelu. Loty odbywają się z dwóch krajowych lotnisk, w Warszawie (od 23 listopada 2013 r.) i Katowicach. Przeloty z Katowic do Tel Avivu odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Ceny biletów kształtują się w przedziale 165-250 zł, choć zdarzyć się mogą cenowe niespodzianki. Przelot na oddalone od Katowic o 2430 km lotnisko Ben Guriona w Tel Avivie trwa ok. 3 godz. i 45 min. Trasę ta obsługują samoloty Airbus A – 320. Loty te obsługuje terminal 1 lotniska w Tel Avivie.
 

 
Rezerwacja Bilety Eurolot:
Lotnisko Katowice Pyrzowice
 
32 728 30 44

 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
Port lotniczy im. Ben Guriona w Tel Avivie jest największym lotniskiem Izraela. Rocznie obsługuje ponad 13 mln pasażerów. Posiada 4 terminale pasażerskie, 3 pasy startowe i jest jednym z najbardziej strzeżonych portów lotniczych na świecie. Stąd podróżnym zaleca się cierpliwość przy drobiazgowych kontrolach i przybycie do odprawy znacznie wcześniej niż jest to przyjęte zwyczajowo na większości innych lotnisk. Lotnisko położone jest ok. 19 km na południowy wschód od centrum Tel Avivu. Jest dobrze skomunikowane. Obok niego przebiegają: autostrada łącząca stolicę z Jerozolimą, a także drogi ekspresowe 40 ISR-HW40 i 46 ISR-HW46. W terminalu 3, na dolnym poziomie, znajduje się stacja kolejowa, z której pociągi kursują m.in. do: centrum stolicy, Nahariji, Hajfy, czy Modi'in.
 
Oprócz taniej linii WizzAir loty z lotniska Ben Guriona w Tel Avivie do Polski obsługują także linie:
PLL LOT: Warszawa Chopina – Tel Aviv – Warszawa Chopina (terminal 3)
EL AL: Tel Aviv – Warszawa Chopina – Tel Aviv (terminal 3)
 
Tanie linie lotnicze WizzAir w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zapowiada otwarcie nowych połączeń, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Tel Aviv jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 


Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych