REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Katowice Tel Awiw
 
Bilety WizzAir
Tanie Przeloty Katowice – Tel Aviv
 
 
Tanie linie lotnicze Wizz Air połaczenie do Tel Avivu obsługuja z dwóch polskich lotnisk w: Warszawie i Katowicach. Trasa z Katowic do Tel Avivu obsługiwana jest dwa razy tygodniowo, we: wtorki i soboty, a od 29 marca 2015 r (letni rozkład lotów) w środy i niedziele.  Bilety w promocjach Wizzair na trasę Katowice – Tel Aviv można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 199 PLN.
 
Tania linia lotnicza Wizz Air latając do izraelskiej stolicy korzysta z tamtejszego lotniska im. Ben Guriona. Przelot na oddalone od Katowic o 2430 km lotnisko w Tel Avivie trwa ok. 3 godz. i 45 min. Trasę ta obsługują samoloty Airbus A – 320. Wizz Air  obsługiwany jest z terminala nr 1 lotniska w Tel Avivie.
 

 
Rezerwacja Bilety Eurolot:
Lotnisko Katowice Pyrzowice
 
32 728 30 44

 
7 dni w tygodniu, płatność przelewem lub on line
 
 
 
Port lotniczy im. Ben Guriona w Tel Avivie jest największym lotniskiem Izraela. Rocznie obsługuje ponad 13 mln pasażerów. Posiada 4 terminale pasażerskie, 3 pasy startowe i jest jednym z najbardziej strzeżonych portów lotniczych na świecie. Stąd podróżnym zaleca się cierpliwość przy drobiazgowych kontrolach i przybycie do odprawy znacznie wcześniej niż jest to przyjęte zwyczajowo na większości innych lotnisk. Lotnisko położone jest ok. 19 km na południowy wschód od centrum Tel Avivu. Jest dobrze skomunikowane. Obok niego przebiegają: autostrada łącząca stolicę z Jerozolimą, a także drogi ekspresowe 40 ISR-HW40 i 46 ISR-HW46. W terminalu 3, na dolnym poziomie, znajduje się stacja kolejowa, z której pociągi kursują m.in. do: centrum stolicy, Nahariji, Hajfy, czy Modi'in.
 
 
Inne połączenia z lotniska Ben Guriona w Tel Avivie do Polski:
Warszawa Chopina – Tel Aviv – Warszawa Chopina (Wizz Air, EL AL)
Warszawa Chopina – Tel Aviv – Warszawa Chopina (sezonowo - Arkia Israel Airlines)
Katowice – Tel Aviv – Katowice (czartery sezonowe - Arkia Israel Airlines, Travel Service Poland)
 
 
Tanie linie lotnicze WizzAir w swojej ofercie mają atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. Wraz z nowym sezonem przewoźnik zapowiada otwarcie nowych połączeń, z którymi wiązać się będą kolejne cenowe promocje. O aktualnych lotach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Katowice – Tel Aviv jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.
 
 


Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych