REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Szczecin Oslo
 
Wizz Air - tanie bilety lotnicze Szczecin - Oslo
 
Połączenie Wizz Aira ze Szczecina do norweskiego Oslo to pierwszy kierunek tego przewoźnika otwarty z lotniska Szczecin Goleniów. Przeloty ze szczecińskiego lotniska do Oslo odbywają się dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele, a lot na oddalone od Goleniowa o 686 km lotnisko Sandefjord Torp trwa ok. 1 godziny i 25 minut.
 
 
Międzynarodowe lotnisko Sandefjord - Torp położone jest ok. 120 km na południe od norweskiej stolicy. Jest drugim z trzech stołecznych, po Gardermoen, pod względem wielkości ruchu pasażerskiego, lotniskiem obsługującym stolicę Norwegii. Sandefjord Torp rocznie obsługuje ponad 1,3 mln pasażerów. Lotnisko przyjmuje głównie tanich przewoźników i linie czarterowe.
 
Duża odległość portu od stolicy, za sprawą przewoźników autokarowych - głównie Torp Expressen, nie stanowi większej bariery dla podróżnych, tym bardziej, że rozkład jazdy autokarowego przewoźnika został dostosowany do lotów Wizz Aira. Dodatkowo zainteresowani mają do dyspozycji połączenia  kolejowe z pobliskiej (oddalonej ok. 3 km od lotniska) stacji kolejowej.
 
 
Wizz Air - tanie loty do Oslo ze Szczecina i do Szczecina
Wizzar Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line


Z lotniska Sandefjord Torp Wizz Air oprócz lotów do Szczecina obsługuje także rejsy do: Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania, Warszawy - Modlina i Wrocławia. Z lotniska Sandefjord Torp korzysta także Ryanair ale nie obsługuje z niego lotów do Polski. Wykonuje je z sąsiedniego lotniska obsługujacego Oslo - portu Rygge.  Ryanair lata stamtąd do: Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania i Warszawy - Modlina.

 

Tanie linie lotnicze Wizz Air mają często w swojej ofercie atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie lotnisko Szczecin Goleniów - Oslo Torp jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.

 

tanie loty do norwegii, tanie przeloty ze szczecina do norwegii, wizzar promocyjne bilety lotnicze szczecin oslo, bilety wizzair norwegia, ze szczecina do oslo, bilety wizz air szczecin norwegia, tanie loty z norwegii do polski, loty z polski do norwegii, przeloty wizzair do norwegii, wizzair norwegia polska, wizzair polska norwegia, lotnisko szczecin goleniów, tanie linie lotnicze do norwegii, tanie loty wizz air norwegia, najtańsze bilety lotnicze ze szczecina do oslo sandefjord, wakacyjne promocje lotnicze do oslo.Wypożyczalnia Samochodów Online

Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych