REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety Telefonicznie


Szczecin Oslo
 
Wizz Air - tanie bilety lotnicze Szczecin - Oslo
 
Połączenie Wizz Aira ze Szczecina do norweskiego Oslo to pierwszy kierunek tego przewoźnika otwarty z lotniska w Goleniowie. Przeloty ze szczecińskiego lotniska do Oslo odbywają się dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele, a lot na oddalone od Goleniowa o 686 km lotnisko Sandefjord Torp trwa ok. 1 godziny i 25 minut.
 
 
Międzynarodowe lotnisko Sandefjord - Torp położone jest ok. 120 km na południe od norweskiej stolicy. Jest drugim z trzech stołecznych, po Gardermoen, pod względem wielkości ruchu pasażerskiego, lotniskiem obsługującym stolicę Norwegii. Sandefjord Torp rocznie obsługuje ponad 1,3 mln pasażerów. Lotnisko przyjmuje głównie tanich przewoźników i linie czarterowe.
 
Duża odległość portu od stolicy, za sprawą przewoźników autokarowych - głównie Torp Expressen, nie stanowi większej bariery dla podróżnych, tym bardziej, że rozkład jazdy autokarowego przewoźnika został dostosowany do lotów Wizz Aira. Dodatkowo zainteresowani mają do dyspozycji połączenia  kolejowe z pobliskiej (oddalonej ok. 3 km od lotniska) stacji kolejowej.
 
 
Oslo ze Szczecina i do Szczecina
Wizzair Rezerwacja Biletów Lotniczych:
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line


Z lotniska Sandefjord Torp Wizz Air oprócz lotów do Szczecina obsługuje także rejsy do: Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania, Warszawy - Modlina i Wrocławia. Z lotniska Sandefjord Torp korzysta także Ryanair ale nie obsługuje z niego lotów do Polski. Wykonuje je z sąsiedniego lotniska obsługujacego Oslo - portu Rygge.  Ryanair lata stamtąd do: Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania i Warszawy - Modlina.

 

Tanie linie lotnicze Wizz Air mają często w swojej ofercie atrakcyjne promocje, dzięki którym można dokonać taniej rezerwacji biletu. O aktualnych połączeniach można dowiedzieć się z zamieszczonej na naszej stronie przeglądarki, a informacje o wszystkich promocjach, zarówno na trasie Szczecin Goleniów - Oslo Torp jak i pozostałych, można uzyskać od konsultantów pod wyżej podanym numerem specjalnej infolinii.Newsletter

Facebook
Sprzedaż Biletów Autokarowych
Sprzedaż Biletów Autokarowych