REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety do Berlina
 
Bilety Lotnicze do Berlina
 
Niemcy zaraz po Wielkiej Brytanii są drugim najbardziej pożądanym kierunkiem przez naszych rodaków. Poza tym na korzyść podróży do naszych zachodnich sąsiadów przemawia bliska odległość i znaczna możliwość różnorodność środków transportu do wykorzystania, jak: połączenia kolejowe, autobusowe, transportem własnym, na piechotę czy rowerem (w przypadku ruchu przygranicznego). Z pewnością, mnogość środków transportu wpływa na ilość połączeń lotniczych między naszymi krajami, stąd liczba tras z Polski do Niemiec nie jest imponująca.
 
Mimo, że drogą powietrzną do Niemiec można udać się z większości krajowych portów lotniczych i to za niewielką cenę, to liczba „niemieckich kierunków” oscyluje wokół kilku miast, do których można zaliczyć: Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Kolonię, Dortmund, Hamburg i oczywiście Berlin.
 
Loty do nich obsługują głównie tanie linie lotnicze: Ryanair, Wizzair, easyJet, Air Berlin, Germanwings, a stawkę przewoźników uzupełniają narodowi przewoźnicy: Lufthansa i PLL LOT
 
Stolica Niemiec obsługiwana jest z Polski przez jedną linię lotniczą – Air Berlin - a bilety do Berlina są jednymi z tańszych. Bezpośrednie rejsy do Berlina realizowane są z trzech miast w Polsce: Gdańska, Krakowa i Warszawy Chopina. W przypadku lotniska w Gdańsku bilety do Berlina sprzedawane są na wykonujące dla Air Berlin tanie loty linie lotnicze Darwin Airlines.
 
 
Powrót do Artykułów