REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety do Bristolu
 
Bilety do bristolu
Tanie Loty z Polski do Bristolu
 
W przelotach do Anglii trasa do Bristolu zajmuje wysoką pozycję. Kierunek ten cieszy się nieustającym zainteresowaniem pasażerów. Nie należy się dziwić, że w siatce połączeń tanich linii lotniczych miasto to pojawia się nader często. Dość powiedzieć, że loty z polski do Bristolu obsługiwane są aż z ośmiu krajowych lotnisk.
 
Już sam ten fakt świadczy o wysokim zapotrzebowaniu na ten kierunek. Inna sprawa, że bristolskie lotnisko jest najwygodniejszą i jedyną „bramą” do południowo-zachodniej Anglii i Walii. Poza tym samo miasto i region są ekonomicznym magnesem przyciągającym od lat naszych rodaków.
 
Bristolski port lotniczy jest dziewiątym lotniskiem w Wielkiej Brytanii, który rocznie obsługuje ponad 6,3 mln podróżnych. Korzystają z niego w głównej mierze tanie linie lotnicze i przewoźnicy czarterowi, a największym jego użytkownikiem są tanie linie lotnicze easyJet. Warto zwrócić uwagę, że bilety do Bristolu można rezerwować nie tylko u przewoźników lotniczych lecz również u licznych przewoźników autokarowych.
 
Podobnie jak w przypadku większości brytyjskich miejscowości autokary do Bristolu są równie popularne wśród podróżnych z Polski jak tanie połączenia lotnicze.
 
Niżej zamieszczamy wykaz obecnie aktualnych połączeń lotniczych z Polski do Bristolu:
 
- przeloty Gdańsk – Bristol – Gdańsk (Ryanair)
- przeloty Kraków – Bristol – Kraków (easyJet)
- przeloty Kraków – Bristol – Kraków (od 17 marca 2016 r. Ryanair)
- przeloty Katowice – Bristol – Katowice (Wizz Air)
- przeloty Poznań – Bristol – Poznań (Ryanair)
- przeloty Rzeszów – Bristol – Rzeszów (sezonowo: Ryanair)
- przeloty Warszawa Chopina – Bristol – Warszawa Chopina (od 13 maja 2016 r. Wizz Air)
- przeloty Warszawa Modlin – Bristol – Warszawa Modlin (Ryanair)
- przeloty Wrocław – Bristol – Wrocław (Ryanair)
Powrót do Artykułów