REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety do Manchesteru, Tanie Loty z Polski do Anglii
 
Bilety do Manchesteru
Tanie Loty Ryanair Manchester, Anglia
 
W przelotach do Wielkiej Brytanii, jednego z bardziej pożądanych kierunków wśród naszych rodaków, dominują przede wszystkim trasy do Londynu. Ale nie tylko Londyn jest w kręgu zainteresowań Polaków udających się, głównie za pracą, do Wielkiej Brytanii. Sporym wzięciem cieszą się kierunki do angielskiego: Bristolu, Birmingham, Doncaster/Sheffield, Leeds/Bradford, Liverpoolu, czy szkockiego Edynburga i Glasgow.
 
W grupie atrakcyjnych angielskich kierunków znajduje się również wielki przemysłowy ośrodek jakim jest Manchester w północno-zachodniej Anglii. Jednakże linie lotnicze nie rozpieszczają pasażerów jeśli chodzi o liczbę połączeń z tym miastem. Być może wpływ ma na to charakter lotniska w Manchesterze. Jest ono bowiem trzecim lotniskiem w kraju po londyńskich Heathrow i Gatwick, obsługującym rocznie około 22 mln podróżnych.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Lotnicze do Manchester
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Ryanair Polska Anglia Polska
 
 
 
Do tej pory przyjmowało i obsługiwało największe linie i narodowych przewoźników. Od niedawna sytuacja zaczęła się zmieniać i Manchesterze coraz częściej zaczęły gościć tanie linie lotnicze, które do tej pory chętniej korzystały z lotniska w pobliskim(ok. 50 km) Liverpoolu.
 
Obecnie lotnicze bilety do Manchesteru można kupić już na rejsy z kilku krajowych lotnisk, które wraz z obsługującymi ich przewoźnikami (głównie tanie linie lotnicze) zamieszczamy poniżej:
 
- bilety Gdańsk – Manchester – Gdańsk (Ryanair)
- bilety Kraków – Manchester – Kraków (Ryanair, od 28 kwietnia 2016 r. Jet2.com)
- bilety Rzeszów – Manchester – Rzeszów (Ryanair)
- bilety Warszawa Modlin – Manchester – Warszawa Modlin (Ryanair)
 
 
bilety ryanair anglia, bilety jet2.com do manchesteru, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie przeloty ryanair do manchesteru, bilety ryanair manchester, bilety do Manchesteru, ryanair z krakowa do manchesteru, loty z gdaska do Manchesteru, tanie przeloty Rzeszów manchester, warszawa manchester bilety lotnicze, najtańsze bilety lotnicze manchester, bilety anglia.
Powrót do Artykułów