REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety easyJet. Tanie Przeloty Polska, Anglia, Francja, Szwajcaria, Szkocja, Niemcy
Bilety easyJet z Polski do Anglii, Niemiec, Francji
Tanie bilety easyjet Hamburg, Paryż, Belfast, Lyon, Bristol
 
Znana w Europie i ciesząca się zaufaniem klientów tania linia lotnicza easyJet obecna jest w Polsce jedynie na lotnisku w podkrakowskich Balicach. A trzeba wiedzieć, że przewoźnik ten rozpoczął swoją przygodę z Krakowem w październiku 2004 r. Od tego czasu ta brytyjska tania linia lotnicza nie zaszczyciła swoją obecnością innych krajowych portów lotniczych.
 
W Krakowie, obok liderującego w tanich przewozach Ryanaira (irlandzka linia posiada na tym lotnisku jedną ze swoich baz), easyJet jest drugim użytkownikiem, biorąc pod uwagę liczbę obsługiwanych kierunków. easyJet Kraków to obecnie spółka działająca pod tą samą nazwą i jej filia – córka – easyJet Switzerland, która obsługuje loty do Szwajcarii.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów easyJet
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty z Polski do Anglii, Szkocji, Niemiec, Francji, Szwajcarii
 
 
 
Tanie bilety easyJet można obecnie rezerwować z Krakowa na dziewięciu dostępnych kierunkach, które podajemy poniżej. Głównie są to loty do: Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji.
 
Linia lotnicza easyJet została założona w roku 1995 i podobnie jaj jej rywal Ryanair, zza oceanu zapożyczyła i zaadoptowała do warunków europejskich model działania taniej linii lotniczej. W krótkim czasie uczyniło to z niej drugą (po Ryanairze) tanią linią lotniczą w Europie, a czwartą w ogóle. Przewoźnik posiada flotę złożoną z 218 samolotów (głównie Airbus  A319 i A – 320). Dodatkowo ponad sto maszyn jest w fazie zamówienia. Główna baza przewoźnika mieści się na londyńskim lotnisku Luton. Cechą odróżniająca easyjeta od jego największego rywala - Ryanaira jest korzystająca z niego biznesowa klientela. Linia posiada dla niej, za niewygórowana dopłatą, pakiet dodatkowych usług.
 
Do niedawna przewaga easyJet polegała również na tym, że przewoźnik – w przeciwieństwie do Ryanaira - korzystał przeważnie z głównych, a nie peryferyjnych, portów lotniczych w poszczególnych krajach. Jednakże Ryanair jako jeden z najpoważniejszych graczy w przewozach lotniczych, również coraz częściej zaczyna gościć na głównych europejskich lotniskach. Pasażerowie udający się w podróż z easyJet z pewnością mogą liczyć na dobrą obsługę, solidność , a biorąc pod uwagę siatkę połączeń przewoźnika i liczbę jego baz w Europie na sprawny przelot w wybrane miejsce.
 
Dodatkowo, liczba i częstotliwość połączeń lotniczych sprawiają, że przewoźnik bardzo często wprowadza do sprzedaży bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Stąd bilety easy Jet zakupione w takiej promocji często są bardzo konkurencyjne cenowo wobec innych przewoźników - linii lotniczych.
 
Aktualne kierunki obsługiwane przez tania linie lotniczą easyJet z lotniska Kraków - Balice:
- loty Kraków - Belfast International – Krakow (Irlandia Płn.)
- loty Kraków - Bristol – Krakow (Anglia)
- loty Kraków - Edynburg – Krakow (Szkocja)
- loty Kraków - Liverpool – Krakow (Anglia)
- loty Kraków - Londyn Gatwick – Krakow (Anglia)
- loty Kraków - Paryż Charles de Gaulle – Krakow (Francja)
- loty Kraków - Bazylea Mulhouse-Freiburg - Krakow (easyJet Switzerland)
- loty Kraków - Hamburg (Niemcy)
- loty Kraków - Lyon - Krakow (od 29 marca 2015 r.)
 
 
Powrót do Artykułów