REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Kraków Londyn. Loty Ryanair, easyJet, British Airways Londyn
 
Bilety Kraków Londyn
 
Lotnisko Kraków Balice to drugi port lotniczy w kraju po warszawskim Okęciu zarówno pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego jak i ilości obsługiwanych przewoźników. Krakowskie lotnisko obsługuje wszystkie najpopularniejsze z Polski kierunki.
 
Do nich zaliczają się destynacje brytyjskie, w tym przede wszystkim tanie loty do Londynu. Warto zauważyć, że lotnisko w Krakowie posiada bezpośrednie połączenie lotnicze z trzema, z sześciu, portów lotniczych obsługujących brytyjską stolicę. Korzystając z frazy: bilety kraków londyn warto wiedzieć z którego lotniska chcemy skorzystać, chyba że jest to zupełnie obojętne. Lotniskami dostępnymi z Krakowa są: flagowe Heathrow (położone ok. 22 km na zachód od Londynu), drugie co do wielkości w Wielkiej Brytanii.
 
 
Rezerwacja Biletów z Krakowa do Londynu
 
+48 32 728 30 44
 
Bilety Ryanair, British Airways, easyJet
 
 
Gatwick (leżące 47 km na południe od stolicy) i czwarte – Stansted (oddalone 48 km na północny-wschód od centrum stolicy). Wszystkie te lotniska są prawdziwymi molochami o dużych możliwościach transferowych, dysponujące pokaźną siatką lotów, przez co chętnie wykorzystywane jako centra przesiadkowe. Z racji sporej liczby połączeń bilety z Krakowa do Londynu często objęte są promocją i można kupić je w bardzo przystępnej cenie.
 
Niżej zamieszczamy aktualny wykaz połączeń z Krakowa do Londynu i obsługujące je linie lotnicze:
 
- bilety Kraków – Londyn Heathrow– Kraków (British Airways) - cztery loty tygodniowo (pn, śr, pt i niedz)
- bilety Kraków – Londyn Gatwick– Kraków (easyJet) – loty codziennie
- bilety Kraków – Londyn Stansted– Kraków (Ryanair) – 2/3 loty dziennie
Powrót do Artykułów