REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Liverpool, Tanie Loty Ryanair i Wizzair z Polski do Anglii
 
Bilety Lotnicze Liverpool, Anglia
Bilety Liverpool Ryanair, Wizz
 
Tanie loty do Liverpoolu to jeden z atrakcyjniejszych kierunków realizowanych z Polski do Wielkiej Brytanii. O popycie na loty do tego miasta świadczy liczba połączeń do Liverpoolu i ilość portów lotniczych, które te połączenia obsługują. Bilety lotnicze liverpool czy bilety liverpool są często używanymi frazami w przypadku rezerwacji połączenia, stąd na podstawie statystyk tych rezerwacji widać jakim zainteresowaniem cieszy się to połączenie.
 
Liverpool jest, a właściwie był dotąd, jedynym większym ośrodkiem w północno – zachodniej Anglii obsługującym tanie linie lotnicze latające w ten region Wielkiej Brytanii. Dlatego też większość lotów tanich przewoźników realizowała z kraju połączenia właśnie do tego miasta. Dla wyjaśnienia… Lotnisko w Liverpoolu leży „w cieniu” wielkiego portu lotniczego w pobliskim Manchesterze, oddalonym ok. 50 km w kierunku wschodnim.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Lotnicze Liverpool
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Ryanair, Wizzair do Liverpoolu
 
 
Do tej pory port w Manchesterze (trzecie lotnisko Wielkiej Brytanii pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego i drugie pod względem liczby międzynarodowych połączeń) obsługiwano regularnych i narodowych przewoźników z pominięciem tanich linii lotniczych. W obsłudze tych ostatnich zaczął specjalizować się Liverpool.
 
Jednakże od kilku lat lotnisko w Manchesterze w obsłudze linii niskokosztowych również zobaczyło interes i coraz częściej tani przewoźnicy zaczynają pojawiać się na manchesterskim molochu, odbierając sąsiedniemu Liverpoolowi pasażerów. W ciągu trzech sezonów Liverpool stracił ich ponad 1,3 mln. Jak na razie, mimo znacznych strat, lotnisko im. J. Lennona stara się je jak najbardziej zminimalizować, próbując wyhamować recesję. Co ważne, z punktu widzenia polskich pasażerów, liczba lotów z naszego kraju do Liverpoolu uległa nieznacznej redukcji. Bilety do Liverpoolu na loty z Polski sprzedaje trzech przewoźników. Są to: easyJet, Ryanair i Wizz Air.
 
Niżej zamieszczamy aktualny spis połączeń lotniczych z Polski do Liverpoolu i obsługujących je przewoźników:
- loty Gdańsk – Liverpool – Gdańsk (Wizz Air)
- loty Kraków – Liverpool – Kraków (easyJet, Ryanair)
- loty Poznań – Liverpool – Poznań (Ryanair)
- loty Warszawa Chopina – Liverpool – Warszawa Chopina (Wizz Air)
- loty Warszawa Modlin – Liverpool – Warszawa Modlin (Ryanair)
- loty Wrocław – Liverpool – Wrocław (Ryanair)
- loty Szczecin – Liverpool – Szczeci (sezonowo Ryanair)
 
Powrót do Artykułów