REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Londyn Szczecin, Przeloty z Anglii do Polski
 
Bilety Londyn Szczecin
Tanie Loty z Londynu do Szczecina
 
Położone ok. 45 km na północny-wschód od Szczecina lotnisko im. NSZZ "Solidarność" Szczecin–Goleniów to dziewiąte pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego polskie lotnisko. Rocznie z jego usług korzysta ok. 280 tys. pasażerów ale daje się zauważyć tendencję spadkową.
 
Nie służy Szczecinowi stosunkowo bliskie sąsiedztwo z Berlinem i jego prężnymi portami lotniczymi: Tegel, Schonefeld, a w przyszłości także Brandenburg. Dodatkowo pozycję szczecińskiego lotniska obniżają sprawnie działający przewoźnicy autokarowi, którzy regularnie kursują ze Szczecina dowożąc za niewielką cenę pasażerów do berlińskich portów lotniczych.
 
Czy Szczecin Goleniów wytrzyma ostrą konkurencję, czas pokaże. Póki co z lotniska korzysta czterech regularnie latających przewoźników: PLL LOT, Norwegian, Ryanair i Wizz Air. Obsługują oni – wyłączając PLL LOT - głównie trasy do Skandynawii (5 kierunków) i Wielkiej Brytanii (3 kierunki). Z tras brytyjskich na uwagę zasługują tanie loty do Londynu.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów z Londynu do Szczecina
 
+48 32 728 39 44
 
Tanie Loty z Anglii do Polski - Ryanair, Wizz
 
 
Są także przeloty do Liverpoolu ale realizowane one są jedynie w sezonie. Destynację Szczecin - Londyn - Szczecin obsługują dwie tanie linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air. Obaj przewoźnicy korzystają jednakże z dwóch różnych podlondyńskich lotnisk. Wizz Air z lotniska Luton, Ryanair ze swojego bazowego portu lotniczego Stansted. Port lotniczy Luton leży ok. 50 km na północ od angielskiej stolicy, a lotnisko Stansted 48 km na północny-wschód od Londynu. Przelot na oddalone od Szczecina ok. 1000 km lotniska Londynu trwa ok. 70 minut.
 
Niżej zamieszczamy wykaz obu tanich połączeń Londyn - Szczecin - Londyn:
- przeloty Katowice – Londyn Stansted – Katowice (Ryanair)
- przeloty Katowice – Londyn Luton – Katowice (Wizz Air)
 
Powrót do Artykułów