REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Birmingham
 
Bilety Lotnicze Birmingham
 
Trasa do Birmingham jest jedną z popularniejszych „brytyjskich” destynacji z naszego kraju. Tanie loty do Birmingham cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony pasażerów, a przeloty do tego miasta plasują się pod względem częstotliwości zaraz po lotach do: Londynu, Bristolu i Liverpoolu, a na równi z East Midlands i Doncaster/Sheffield.
 
W rejsach z naszego kraju do Birmingham prym wiedzie tania linia lotnicza Ryanair, a do obsługi tras przymierza się także jego konkurent Wizz Air. Bilety Birmingham należą do jednych z tańszych, zwłaszcza jeśli można je rezerwować w trakcie jednej z licznych promocji. Oprócz tanich linii lotniczych bilety do Birmingham można rezerwować (autokar24.pl) również u przewoźników autokarowych świadczących przewozy z naszego kraju.
 
Obecnie z Polski do Birmingham latają dwie tanie linie lotnicze z niżej wymienionych miast:
- loty Bydgoszcz – Birmingham (Ryanair)
- loty Gdańsk – Birmingham (Ryanair)
- loty Katowice – Birmingham (Ryanair)
- loty Kraków – Birmingham (Ryanair)
- loty Warszawa Chopina – Birmingham (od 14 września 2015 r. Wizz Air)
 
Warto wiedzieć, że niedaleko od lotniska Birmingham, 60 km na północny-wschód, położone jest wspominane już wyżej lotnisko East Midlands. Obsługuje ono również połączenia do Polski. Ten o połowę mniejszy port lotniczy, biorąc pod uwagę przepustowość (East Midlands obsługuje 4,5 mln pasażerów, a lotnisko Birmingham ponad 9,7 mln), posiada w swojej siatce lotów połączenia do: Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Warszawy Modlina i Wrocławia – wszystkie realizowane przez Ryanaira.
Powrót do Artykułów