REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Kraków - Londyn
 
Bilety Lotnicze Kraków Londyn
Przeloty z Lotniska Kraków Balice Liniami Ryanair, easyJet, British Airways
 
Lotnisko Kraków Balice w swojej siatce lotów posiada bezpośrednie połączenia lotnicze z trzema portami lotniczymi Londynu, a warto wiedzieć, że stolica Wielkiej Brytanii posiada ich sześć! Bilety lotnicze Kraków Londyn można zarezerwować u trzech przewoźników.
 
Są to latające z krakowskich Balic linie lotnicze: British Airways, easyJet i Ryanair. Planując przelot do Londynu warto wziąć pod uwagę odległość poszczególnych portów lotniczych i ich położenie. Chociaż wszystkie posiadają bardzo dobre połączenie samolotem ze stolicą kraju podamy ich orientacyjny dystans od Londynu.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Lotnicze Kraków - Londyn
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Ryanair, easyJet, British Airways
 
 
Największe lotnisko Heathrow leży ok. 22 km na zachód od Londynu. Kolejne, drugie co do wielkości, Gatwick znajduje się 47 km na południe od stolicy, a czwarte co do wielkości Stansted - oddalone jest 48 km na północny-wschód od centrum Londynu. Wszystkie wymienione porty lotnicze są prawdziwymi olbrzymami (zwłaszcza dwa pierwsze).
 
Dysponują one dużym potencjałem i możliwościami transferowymi. Każde z nich posiada imponującą siatkę lotów, przez co chętnie wykorzystywane są jako centra przesiadkowe. Z racji sporej liczby rejsów bilety lotnicze Kraków Londyn często objęte są promocją i można kupić je w bardzo przystępnej cenie.
 
Niżej zamieszczamy aktualny wykaz połączeń lotniczych z Krakowa do Londynu i obsługujące je linie lotnicze:
- loty Kraków – Londyn Heathrow– Kraków (British Airways) - cztery loty tygodniowo (pn, śr, pt i niedz)
- loty Kraków – Londyn Gatwick– Kraków (easyJet) – loty codziennie
- loty Kraków – Londyn Stansted– Kraków (Ryanair) – 2/3 loty dziennie
 
Powrót do Artykułów