REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Polska Bruksela
 
Bilety Lotnicze Polska Bruksela
Tanie Loty do Brukseli
 
Od czasu wstąpienia Polski w struktury Unii Europejskiej Bruksela znalazła się w centrum zainteresowań nie tylko potencjalnych unijnych urzędników. Otwarcie granic, bliskość Belgii i możliwości tamtejszego rynku pracy spowodowały, że do Brukseli zaczęli udawać się nasi rodacy.
 
Najpopularniejszymi środkami transportu pozostawały do niedawna połączenia autokarowe, własny samochód lub rzadziej kolej. Ta ostatnia rzadziej ze względu na złożoność połączenia. Jednakże od niedawna, głównie za sprawą rozwoju taniego latania, bilety na trasie Polska Bruksela sprzedają najczęściej linie lotnicze.
 
Oferują one sporą liczbę połączeń i relatywnie niskie ceny. Z racji stosunkowo niewielkiej odległości podróż nie jest męcząca i, co ważne, jest bardzo krótka. Zainteresowanie tanimi lotami z Polski do Brukseli widać po stale rosnącej liczbie pasażerów, a motywy: bilety polska bruksela, bilety bruksela czy bilety lotnicze bruksela coraz częściej wykorzystywane są w rezerwacji biletów lotniczych.
 
Teraz w lotach do Brukseli, oprócz tanich linii lotniczych, o pasażerów zaczęli walczyć również narodowi przewoźnicy, zwłaszcza długo nieobecny na naszym niebie Brussels Airlines. Belgijski przewoźnik ponownie zadebiutował na polskim niebie w roku 2014r.
 
Warto wiedzieć, że belgijską stolicę obsługują dwa lotniska: główne Brussels Airport i mniejsze, oddalone ok. 50 km od stolicy, Charleroi South, z którego – jeszcze - korzystają tanie linie lotnicze.
 
Niżej zamieszczamy obecnie aktualnie wykonywane loty z Polski do Brukseli:
- przeloty Kraków – Bruksela – Kraków (Brussels Airlines)
- przeloty Warszawa Chopina – Bruksela – Warszawa Chopina (Brussels Airlines, PLL LOT)
- przeloty Gdańsk – Bruksela Charleroi – Gdańsk (Wizz Air)
- przeloty Lublin – Bruksela Charleroi – Lublin (Wizz Air)
- przeloty Kraków – Bruksela Charleroi – Kraków (Ryanair)
- przeloty Warszawa Modlin – Bruksela Charleroi – Warszawa Modlin (Ryanair)
- przeloty Warszawa Chopina – Bruksela Charleroi – Warszawa Chopina (Wizz Air)
 
tanie loty do belgii, bilety polska bruksela, bilety bruksela, tanie bilety lotnicze polska bruksela, tanie przeloty z gdańska do belgii, promocyjne bilety lotnicze warszawa bruksela, bilety wizzair belgia, bilety ryanair z polski do brukseli, loty z lublina do brukseli, tanie przeloty kraków bruksela, bilety wizz air belgia, tanie loty z belgii do polski, tanie loty z polski do belgii, przeloty wizzair do belgii, wizzair belgia polska, wizzair polska belgia, tanie linie lotnicze do belgii, tanie loty wizz air gdańsk belgia, najtańsze bilety lotnicze z polski do brukseli, promocje bilety lotnicze do brukseli, loty z polski do brukseli.
 
 
Powrót do Artykułów