REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieTanie Bilety Lotnicze Norwegian z Gdańska, Krakowa, Szczecina, Warszawy

Norwegian (Norwegian Air Shuttle) to trzecia pod względem wielkości tania linia lotnicza w Europie, a druga linia w Skandynawii w ogóle. W roku 2014 Norwegian przewiózł ponad 24 mln pasażerów. Linia dysponuje flotą ponad stu samolotów, głównie Boeingów (najwięcej w posiadaniu Norwegiana jest Boeingów 737 ale przewoźnik posiada również maszyny szerokokadłubowe typu 787) w charakterystycznym malowaniu – czerwone nosy i końcówki ogonów, z portretami wybitnych Skandynawów na statecznikach pionowych.
 
Główna baza i siedziba linii mieści się na lotnisku Oslo Gardermoen. Poza tym Norwegian posiada siedemnaście lotnisk bazowych, w tym tak odległych, jak: Bangkok, Fort Lauderdale (USA), Nowy Jork, Las Palmas czy Teneryfa.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych Norwegian
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Norwegian do Oslo, Bergen, Stavanger, Londynu, Malagi, Kopenhagi
 

Linia, mimo że tania, jest przewoźnikiem bardzo prestiżowym. Wysokie standardy bezpieczeństwa, wysoki standard obsługi pasażerów, nowoczesna, stale modernizowana i ekologiczna flota, bardzo wysoki poziom świadczonych usług, wprowadzanie ciekawych rozwiązań, elastyczność i systematyczna rozbudowa siatki połączeń, punktualność to główne atuty Norwegiana. Dość powiedzieć, że linia ta stale, od roku 2008, jest nagradzana w różnych kategoriach. Np. trzy razy z rzędu linia otrzymała tytuł najlepszej europejskiej taniej linii lotniczej.
 
Tytuł zobowiązuje. Z ciekawych rozwiązań można wymienić darmowe Wi-Fi dostępne w samolotach przewoźnika. Jest to m.in. zasługa założonej przez Norwegiana spółki, "Call Norwegian AS", której zadaniem jest dostarczanie Internetu na pokłady samolotów.

W Polsce Norwegian jest siódmą linią lotniczą pod względem wielkości udziału w przewozach. Skandynawski przewoźnik obecny jest na czterech krajowych lotniskach: w Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Warszawie Chopina. Najwięcej połączeń realizuje z warszawskiego lotniska im. Chopina (Okęcie). Niedawno Norwegiana z Warszawą łączyły ściślejsze związki. W Roku 2006 bowiem, ta dynamicznie rozwijająca się linia lotnicza założyła w Warszawie pierwszą poza Norwegią bazę lotniczą. Tam też powstał oddział polski tej skandynawskiej firmy - Norwegian Air Shuttle Polska Sp. z o.o., który zatrudniał polskie załogi pokładowe i polskich pilotów. Przedsięwzięcie to nie wytrzymało jednak próby czasu i w roku 2010 przewoźnik zrezygnował z warszawskiej bazy ale nie z obsługiwanych z Warszawy połączeń.

Loty Norwegian to przede wszystkim połączenia do Skandynawii ale ostatnio także przeloty do Londynu i na kierunkach hiszpańskich. Wraz z nowymi kierunkami, i nie tylko, przewoźnik wprowadza częste promocje cenowe biletów. Stąd Norwegian bilety można bardzo często zarezerwować w korzystnych, niejednokrotnie konkurencyjnych wobec innych przewoźników, cenach.
 
Niżej zamieszczamy – loty norwegian – czyli wykaz aktualnych połączeń z naszego kraju:

Przeloty z Gdańska:
- loty Gdańsk – Oslo Gardermoen - Gdańsk

Przeloty z Krakowa:
- loty Kraków – Bergen – Kraków
- loty Kraków – Kopenhaga – Kraków
- loty Kraków – Oslo Gardermoen – Kraków
- loty Kraków – Stavanger – Kraków
- loty Kraków – Sztokholm Arlanda – Kraków
- loty Kraków – Trondheim - Kraków

Przeloty ze Szczecina:
- loty Szczecin – Oslo Gardermoen – Szczecin

Przeloty z Warszawy Chopina:
- loty Warszawa – Gran Canaria – Warszawa
- loty Warszawa – Londyn Gatwick – Warszawa
- loty Warszawa – Malaga – Warszawa
- loty Warszawa – Oslo Gardermoen – Warszawa
- loty Warszawa – Stavanger – Warszawa
- loty Warszawa – Teneryfa Południe – Warszawa
- loty Warszawa – Barcelona – Warszawa (połączenie sezonowe)
- loty Warszawa – Madryt – Warszawa (połączenie sezonowe)
 
Zespół FlyPartner
Powrót do Artykułów