REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNorwegian - Loty nie tylko do Norwegii
 
Tanie Linie Lotnicze Norwegian
 
Tanie linie lotnicze Norwegian to firma, która pomimo trudnej przeszłości, w obecnym roku zanotowała rekordowy zysk z działalności w swojej historii, wyższym aż o ponad 50% w porównaniu z analogicznym okresem w poprzednim roku obrotowym. Sukces ten jest tym większy, iż firma przechodziła kilka trudnych okresów w swojej działalności. Począwszy od początku, kiedy pomimo rozpoczęcia działalności w roku 1993, aż do 2002 działała we współpracy z inną firmą, nie używając swojej nazwy, ani marki. Dopiero zerwanie współpracy rozpoczęło prawdziwy początek funkcjonowania tych linii, już jako tanich linii lotniczych. Pierwsze tanie loty i tanie przeloty zorganizowane zostały z wykorzystaniem sześciu samolotów na połączenia krajowe Oslo – Trondheim, Oslo – Stavanger, Oslo – Bergen oraz Oslo – Trosmo. Powoli ilość samolotów została powiększana i ilość połączeń rozszerzała się zarówno tych krajowych, jak i pierwszych międzynarodowych. Firma stworzyła główne bazy docelowe w Norwegii, Szwecji i Polsce, rozszerzając tym samym obszar działania.
 
W 2005 roku linie lotnicze Norwegian zanotowały pierwszy zysk z działalności. Kolejnymi jej sukcesami było stworzenie banku internetowego oraz firmy zajmującej się doprowadzaniem Internetu na pokłady samolotów Norwegian. Obecnie jest to największa w Skandynawii i jedna z większych tanich linii lotniczych w Europie. Samoloty linii wylatują do ponad 80 różnych portów europejskich oraz poza kontynentalnych, a tanie bilety lotnicze linii nabyć można na ponad 150 tanich lotów i tanich przelotów. Flota firmy, przekazana do dyspozycji pasażerów składa się z nowoczesnych i przyjaznych środowisku samolotów głównie marki Boeing, które są systematycznie modernizowane i uzupełniane. W Polsce tanie latanie dzięki liniom Norwegian możliwe jest z portów lotniczych w Krakowie-Balicach, Warszawie - Okęciu, Wrocławiu-Strachowicach, Gdańsku-Rębiechowie oraz Szczecinie-Goleniowie.
 
Głównym portem docelowym powyższych połączeń jest lotnisko w Oslo w Norwegii. Ten kierunek jest jedynym bezpośrednim portem docelowym samolotów lecących z Gdańska i ze Szczecina, skąd połączenia do Oslo realizowane są trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki niedziele. Z kolei tanie bilety lotnicze na połączenie Kraków – Oslo nabyć można na transport organizowany cztery razy w tygodniu: we wtorki, czwartki, piątki i niedziele, a na połączenie Warszawa – Oslo codziennie. Ponadto należy zauważyć, iż ceny biletów są bardzo zróżnicowane i różnić się mogą nawet o 100% w zależności od dnia wylotu, bądź przylotu. Innymi portami docelowymi samolotów linii Norwegian z Krakowa są: Kopenhaga w Danii, gdzie udać się można połączeniem organizowanym dwa razy w tygodniu; oraz Bergen i Stavanger w Norwegii, dokąd samoloty linii wylatują również dwa razy w tygodniu.
 
Najbogatszą ofertę przewozową ma Warszawa, skąd wylecieć można do Hiszpanii: Alicante bądź Malagi; do Norwegii: Bergen i Stavanger; do Włoch: Rzymu, a także do Danii: Kopenhagi. Tanie latanie do Danii odbywa się sześć razy w tygodniu, zaś do pozostałych portów lotniczych – dwa razy w tygodniu, w różne dni.
 
Rezerwacja Biletów Lotniczych Norwegian
 
Telefon: 32 728 30 44
 
  Szczecin - Oslo  
Warszawa - Bergen
Warszawa - Ateny
Warszawa - Birmingham
Warszawa - Kopenhaga
Warszawa - Malaga
Warszawa - Oslo
Warszawa - Stavanger
Warszawa - Sztokholm
Kraków - Bergen
Kraków - Bodo
Kraków - Oslo
Kraków - Kopenhaga
Kraków - Stavanger
Kraków - Sztokholm
Kraków - Tromso
Kraków - Trondheim
Gdańsk - Bergen
Gdańsk - Bodo
Gdańsk - Dubai
Gdańsk - Malaga
Gdańsk - Oslo
Gdańsk - Stavenger
Gdańsk - Tromso
Gdansk - Trondheim
 
Powrót do Artykułów