REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieRyanair Barcelona, Tanie Loty z Krakowa, Katowic, Poznania, Warszawy i Gdańska
 
Ryanair Barcelona Hiszpania
Tanie Loty z Polski do Hiszpanii - Barcelony
 
Trasa z Polski do Barcelony w Hiszpanii z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem co widać po wprowadzających ją do swych rozkładów lotów przewoźnikach. Do niedawna obsługiwali to połączenie jedynie narodowi przewoźnicy, obecnie dominują na niej tanie linie lotnicze, w tym: Ryanair, Wizzair, Norwegian i hiszpański Vueling.
 
Dominujący na polskim niebie Ryanair do tej pory korzystał z mniejszego lotniska obsługującego stolicę Katalonii – portu lotniczego w Gironie. Obecnie wraz z pozostałymi wymienionymi tanimi liniami lotniczymi korzysta z głównego lotniska Barcelony – EL Prat. Nie oznacza to, że Ryanair zrezygnował z lotów do Girony. Irlandzka tania linia lotnicza posiada nadal na tym lotnisku swoją bazę i nadal obsługuje z niej tanie loty do Polski.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Ryanair Barcelona
 
+ 48 32 728 39 44
 
Tanie Loty do Barcelony z Krakowa, Katowic, Poznania, Warszawy, Gdańska
 
 
Łącznie realizuje stamtąd 13 kierunków regularnych i 24 sezonowe. Port lotniczy w Gironie jest „bramą” na wybrzeże Costa Brava (stąd nazwa tego lotniska), a także doskonałym miejscem wypadowym na narty w pobliskie Pireneje.
 
Z kolei z głównego lotniska Barcelony – portu lotniczego El Prat Ryanair obsługuje 35 regularnych kierunków (w tym jeden do Polski) i 6 tras sezonowych. Podsumowując - Ryanair Barcelona to jedno bezpośrednie tanie połączenie lotnicze (z Barceony El Prat) i jedno połączenie z Wrocławia na lotnisko Girona/Barcelona plus dwa połączenia sezonowe do Girony z: Krakowa i Poznania. Więcej lotów musimy poszukać u innych tanich linii lotniczych i naszego narodowego przewoźnika.
 
Zrobiliśmy takie zestawienie, które dla zainteresowanych, zamieszczamy poniżej:
 
- loty Warszawa Modlin – Barcelona El Prat – Warszawa Modlin (Ryanair)
- loty Wrocław – Girona/Barcelona – Wrocław (Ryanair)
- loty Kraków – Girona/Barcelona – Kraków (sezonowo: Ryanair)
- loty Poznań – Girona/Barcelona – Poznań (sezonowo: Ryanair)
 
Pozostałe połączenia lotnicze z Polski d Barcelony:
 
- loty Gdańsk – Barcelona EL Prat – Gdańsk (Wizz Air)
- loty Katowice – Barcelona El Prat – Katowice (Wizz Air)
- loty Kraków – Barcelona El Prat – Kraków (sezonowo: Vueling)
- loty Poznań – Barcelona El Prat – Poznań (sezonowo Wizz Air)
- loty Warszawa Chopina – Barcelona El Prat – Warszawa Chopina (Norwegian, Vueling, Wizz Air, od 2 stycznia 2016 r. PLL LOT)
 
 
 
Powrót do Artykułów