REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieRyanair - Najtańsze loty do Anglii
 
Tanie Linie Lotnicze Ryanair
 
 
Jedną z największych tanich linii lotniczych, które weszły na rynek lotniczy i zadomowiły się  na nim zdobywając rzeszę lojalnych pasażerów jest forma Ryanair. to irlandzkie tanie linie lotnicze utworzone przez rodzinę Rayanów w 1985r z siedzibą w Dublinie.
 
Początkowo działały one na terenie Wysp oferując jako pierwsze połączenie z Waterford do Londynu Stansted. Jednak pomimo wzrostu ilości obsługiwanych pasażerów, początkowo regularne linie Ryanair nie osiągały zysków na swojej działalności. Dopiero, dzięki inicjatywie nowego wspólnika rodziny Rayanów, w 1991 roku linie lotnicze Ryanair zostały przekształcone w linie niskobudożetowe. Rok później jako pierwsze uzyskały stosowny status uprawniający je do realizowania częstszych rejsów pomiędzy krajami Unii, co umożliwiło liniom lotniczym stworzenie nowych połączeń i samoloty firmy kierowane były z Dublina do Sztokholmu, do Oslo, Paryża oraz Charleroi. Od tego momentu rozpoczęła się również ekspansja Ryanair w całej Europie.
 
W Polsce pierwszy raz tanie linie lotnicze Rynair pojawiły się w roku 2005 i zainaugurowały swoją działalność pierwszym połączeniem Wrocław - Londyn Stansted. Obecnie firma jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawanych linii lotniczych w całej Europie, dominując w szczególności w tanich lotach i tanich przelotach, realizowanych do lub z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Pasażerowie chętnie nabywają tanie bilety na przeloty po całej Europie, a także korzystają z wielu nowości wprowadzonych przez firmę, takich jak: możliwość nabycia tanich biletów drogą internetową, odprawa on-line, a także możliwość wykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu; oraz wielu usług dodatkowych, jak np. pośredniczenie w rezerwacji hotelu czy wynajmie samochodu. Tanie linie lotnicze Ryanair obsługują rocznie ponad 80 milionów pasażerów, umożliwiając im tanie latanie pomiędzy 26 państwami europejskimi, realizując prawie 800 tanich lotów i tanich przelotów.
 
Linie Ryan Air oferują swoje usługi z jedenastu krajowych portów lotniczych, oferując tanie bilety i loty z : Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy Modlina i Wrocławia m.in. do: Londynu, East Midlands, Bristolu, Birmingham, Liverpoolu, Leeds, Glasgow i Edynburga w Wielkiej Brytanii; do Dublina i Shannon w Irlandii; do Oslo w Norwegii; do Sztokholmu w Szwecji; do Brukseli w Belgii; do Dusseldorfu, Bremen i Frankfurtu nad Menem w Niemczech; a także do Alicante, Girony i Reus w Hiszpanii. Na innych, przykładowych trasach realizowane są połączenia Londyn Gatwick – Sztokholm; Manchester – Dublin; Newquay – Alicante; Doncaster – Girona; czy Leeds – Knock.
 
Rezerwacja Biletów Lotniczych RyanAir
 
Telefon: 32 728 30 44
Powrót do Artykułów