REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizz Air - Naprawdę tanie bilety lotnicze
 
Tanie Linie Lotnicze Wizzair
 
 
Tanie linie lotnicze Wizzair zrewolucjonizowały w ostatnich latach rynek przelotów pasażerskich zarówno w Polsce, jak i w Europie. W Polsce, od momentu integracji z Unią Europejską, wieloletni monopolista - Polskie Linie Lotnicze LOT, znacznie utraciły swój udział w rynku lotniczym na rzecz innych firm - tanich linii lotniczych, oferujących tanie bilety lotnicze na trasach analogicznych do oferowanych dotąd. Działalność tych przewoźników opiera się w głównej mierze na korzystaniu z ofert mniejszych lotnisk z tańszymi opłatami manipulacyjnymi, oferowaniu krótkich tras oraz wyeliminowaniu wszelkich bezpłatnych usług dodatkowych, które oczywiście są dostępne, jednakże po uiszczeniu opłaty. Jedną z największych tanich linii lotniczych, które od początku zadomowiły się na polskim rynku przewozów lotniczych jest węgierska firma Wizz Air, utworzona w roku 2003.
 
Linie Wizzair ta swoje pierwsze połączenie uruchomiła na trasie Katowice Pyrzowice – Londyn Luton. Obecnie, jest ona drugą co do wielkości, po PLL LOT, linią lotniczą, posiadającą ponad 10% udział w polskim rynku lotniczym i oferującą tanie loty i tanie przeloty na 100 trasach po całej Europie. Oprócz oferowania tanich biletów lotniczych, firma Wizz Air zdobyła popularność wśród pasażerów jako firma punktualna, a także oferująca wysoką jakość świadczonych usług za niską cenę, a także dysponująca nowoczesną flotą oraz miłą i profesjonalną obsługą. Głównym celem działania tych tanich linii lotniczych jest stałe zwiększanie jakości usług, m.in. poprzez tworzenie nowych połączeń lotniczych na kierunkach, na których zgłaszane jest największe zapotrzebowanie pasażerów, a tym samym osiągnięcie najwyższej pozycji wśród lotniczych przewoźników w Europie Środkowo - Wschodniej.
 
Zgodnie z warunkami przewozu, pasażer korzystający z taniego biletu w jednym z proponowanych kierunkach lotów przewieźć może bagaż podręczny o maksymalnej wadze 10 kilogramów, oraz za dodatkową opłatą bagaż rejestrowany, a także każdy nadbagaż. Dodatkowo każda zmiana dokonana w rezerwacji biletu podlega dodatkowej opłacie, wskazanej prze przewoźnika, a ponadto firma nie przewiduje możliwości zwrotu biletu. Tanie bilety nabyć można natomiast albo drogą internetową, albo bezpośrednio w jednym z wielu biur podróży, albo też telefonicznie. Z polskich miejscowości: Katowic, Wrocławia, Warszawy, Poznania oraz Gdańska nabyć można tanie bilety na tanie loty i przeloty samolotami do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Belgii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Norwegii, Szwecji, Finlandii oraz na Ukrainę. Z kolei innymi państwami europejskimi, pomiędzy którymi istnieje możliwość skorzystania z oferty „tanie latanie” z liniami Wizz Air są: Czechy, Słowacja, Rumunia, Chorwacja, Bułgaria oraz Węgry.
 
Rezerwacja Biletów Lotniczych WizzAir
 
Telefon: 32 728 30 44
Powrót do Artykułów