REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Wizz Air Oslo, Norwegia
 
Bilety Wizz Air Oslo, Norwegia
 
Obok najpopularniejszych kierunków brytyjskich, tanie loty z Polski do Skandynawii, pod względem popytu, można by sklasyfikować zaraz na drugim miejscu. Wśród kierunków skandynawskich na czoło wybija się Norwegia. O jej popularności świadczy liczba kierunków i częstotliwość lotów do tego kraju. Niemal każde krajowe lotnisko posiada w swojej siatce lotów norweskie destynacje, a absolutnym liderem pod tym względem jest lotnisko w Gdańsku i operujący z niego „specjalista” na tych kierunkach – tania linia lotnicza Wizzair.
 
Mimo, że węgierska tania linia lotnicza operuje do niemal dziesięciu norweskich miejscowości to największą frekwencję notuje na trasach do Oslo. Warto wiedzieć, że wizz air oslo to trasa na lotnisko Sandefjord Torp, jedno z trzech obsługujących norweską stolicę. Pozostałe lotniska Oslo to: Gardermoen (z Polski lata na nie głównie Norwegian) i Rygge/Moss (lotnisko Ryanaira). Lotnisko Oslo Sandefjord Torp, z którego operuje, do i z Polski, Wizzair jest - mimo sporego oddalenia od stolicy (ok. 110 km) - dobrze skomunikowane. Posiada ono dobry dojazd.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Wizzair do Oslo
 
+48 32 728 30 44
 
 
W niedalekiej odległość od portu lotniczego znajduje się stacja kolejowa - Sandefjord Airport Station, z której odjeżdżają składy zarówno do Oslo jak i Lillehammer czy Skien. Dodatkowo lotnisko obsługują przewoźnicy autobusowi: UniBuss, NOR-WAY Bussekspress i Nettbuss express kursujący m.in. do stolicy. Duża liczba połączeń Wizzair do Oslo sprawia, że bilety lotnicze bardzo często można zarezerwować w promocyjnych cenach, płacąc za nie niewiele.
 
Niżej zamieszczamy aktualną listę połączeń lotniczych wizzair oslo - z krajowych lotnisk do norweskiej stolicy:
 
- loty Gdańsk – Oslo Sandefjord – Gdańsk (Wizz Air)
- loty Katowice – Oslo Sandefjord – Katowice (Wizz Air)
- loty Lublin – Oslo Sandefjord – Lublin (Wizz Air)
- loty Poznań – Oslo Sandefjord – Poznań (Wizz Air)
- loty Szczecin – Oslo Sandefjord – Szczecin (Wizz Air)
- loty Warszawa Chopina – Oslo Sandefjord – Warszawa Chopina (Wizz Air)
- loty Wrocław – Oslo Sandefjord – Wrocław (Wizz Air)
 
bilety oslo, samoloty do oslo, bilety wizz air oslo, tanie bilety lotnicze do oslo, oslo wizzair, promocyjne bilety lotnicze do oslo, wizzar oslo, tanie loty wiz zair do norwegii, wizzair z oslo do polski, tanie loty z polski do oslo, wizzair oslo z gdańska, wizzair oslo z warszawy, wizzair oslo z poznania, wizzair oslo z wrocławia, wizzair oslo z katowic, wizzair oslo z lublina, wizzair loty oslo ze szczecina.
 
 
Powrót do Artykułów