REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizzair Cypr, Tanie Loty do Larnaki z Warszawy i Katowic
 
Wizzair Cypr
Loty do Larnaki z Warszawy i Katowic
 
Wyspa Afrodyty – Cypr – jest jedną z najpopularniejszych turystycznych destynacji wybieranych przez naszych rodaków. Piękne plaże, ciepłe i lazurowe morze, znakomity klimat, doskonała kuchnia – jednym słowem wakacyjny raj. Dzięki tym walorom z każdym rokiem zainteresowanie Cyprem rośnie.
 
Do niedawna, by dostać się na Cypr, podróżni musieli skorzystać z oferty narodowych linii lotniczych lub wynajętych przez biura podróży przewoźników czarterowych. Wraz ze wzrostem zainteresowania podróżnych tym kierunkiem o jego obsługę pokusili się również tani przewoźnicy czyniąc z podróży na Cypr wydatek na każdą kieszeń. Z Polski na Cypr obecnie latają regularnie dwie tanie linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air. Z tego Ryanair obsługuje jeden kierunek, a Wizzair dwa.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Tanie Bilety Wizzair Cypr
 
+48 32 728 30 44
 
Wyloty z Katowic i Warszawy Okęcia na Cypr
 
 
Wizzair Cypr to przeloty z dwóch krajowych portów lotniczych, poza sezonem obsługiwane raz w tygodniu, a w sezonie z dwoma lotami tygodniowo. Obaj wymienieni tani przewoźnicy latają z Polski na Cypr na dwa różne lotniska w: Larnace i Pafos. Inna sprawa, że są to dwa największe porty lotnicze na tej wyspie. Do niedawna działało także stołeczne lotnisko w Nikozji ale z racji swego położenia – w strefie buforowej między obszarem tureckim i greckim – jego działalność została wstrzymana.
 
Niżej zamieszczamy połączenia lotnicze dla wizzair cypr, ale podajemy również loty pozostałych przewoźników z Polski:
 
- bilety Warszawa Chopina – Larnaka – Warszawa Chopina (Wizz Air)
- bilety Katowice – Larnaka – Katowice (Wizz Air)
 
Warszawa Chopina - Larnaka – Warszawa Chopina (PLL LOT; sezonowe czartery: Travel Service Airlines)
- przeloty Kraków – Pafos – Kraków (Ryanair)
- przeloty Pafos – Katowice/Poznań/Warszawa Chopina/Wrocław – Pafos (czartery sezonowe: Travel Service Airlines)  
 
Powrót do Artykułów