REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizzair Dortmund. Tanie Loty z Polski do Niemiec
 
Wizzair Dortmund
Tanie Loty do Dortmundu Ryanair, Wizzair
 
Drugi po Wielkiej Brytanii najpopularniejszy kierunek wyjazdów Polaków, Niemcy, są krajem znacznie łatwiej dostępnym choćby z racji bezpośredniego sąsiedztwa. Możliwość przejazdu do naszych zachodnich sąsiadów jest wieloraka. Sprawne połączenia autobusowe, doskonałe drogi, połączenia kolejowe niewątpliwie zachęcają do podróży za zachodnią granicę. Ostatnia dekada to jednak dynamiczny rozwój taniego latania i dominacji tanich linii lotniczych również na destynacjach niemieckich.
 
Rezultatem tego dynamicznego rozwoju jest fakt, że prawie każdy krajowy port lotniczy posiada obecnie w siatce lotów przynajmniej jedną trasę do Niemiec (wyjątek stanowią lotniska w: Radomiu, Szczecinie i Zielonej Górze). Najpopularniejszymi trasami z Polski do Niemiec są przeloty do: Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu, Kolonii, Berlina i Dortmundu.
 
Wybierający się zwłaszcza na zachód Niemiec i w stronę krajów Beneluksu chętnie wybierają ten ostatni port lotniczy. I to nie tylko z racji jego położenia ale przede wszystkim, że lotnisko w Dortmundzie specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych, co z kolei daje gwarancję taniej podróży.
 
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Ryanairi Wizzair do Dortmund
 
+48 32 728 30 44
 
Loty z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski
 
 
Międzynarodowy port lotniczy w Dortmundzie leży w zachodniej części Niemiec, ok. 10 km na wschód od centrum tego przemysłowego miasta w Nadrenii Północnej Westfalii. Lotnisko jest jednym z ważniejszych portów Zagłębia Ruhry. Rocznie korzysta z niego ok. 1,9 mln pasażerów.
 
Port w Dortmundzie posiada bezpośrednie połączenie lotnicze z Polską a liderem w przewozach miedzy oboma krajami jest tania linia lotnicza Wizzair. Wizzair Dortmund odwiedza z czterech krajowych portów lotniczych a liczba ich prawdopodobnie zostanie jeszcze zwiększona. Z lotniska tego operuje również Ryanair ale irlandzka tania linia lotnicza z Dortmundu do Polski obsługuje tylko jedną trasą.
 
Poniżej zamieszczamy aktualny obecnie wykaz połączeń lotniczych Wizzaira z Polski do Dortmundu:
- bilety Gdańsk Rębiechowo – Dortmund – Gdansk (Wizz Air)
- bilety Katowice Pyrzowice – Dortmund – Katowice (Wizz Air)
- bilety Warszawa Chopina – Dortmund – Warszawa Chopina (Wizz Air)
- bilety Wrocław Strachowice – Dortmund – Wroclaw (Wizz Air)
 
Jedyna trasa Ryanaira z Polski do Dortmundu to:
- bilety Kraków Balice – Dortmund – Krakow (Ryanair)
 
Powrót do Artykułów