REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizzair Glasgow, Ryanair Glasgow. Tanie Loty Polska Szkocja
 
Wizzair Glasgow
Tanie Loty z Polski do Szkocji
 
Glasgow w Szkocji jest jednym z najbardziej popularnych kierunków lotów z naszego kraju. Zwłaszcza ostatnio zauważyć można wzrost częstotliwości rejsów do tego miasta i rosnąca liczbę kierunków do Glasgow z kolejnych regionalnych lotnisk w kraju. Wagę tego kierunku podkreśla również jakościowa zmiana lotniska obsługującego Glasgow.
 
Jeszcze do niedawna tanie linie lotnicze latające z Polski do Glasgow korzystały z mniejszego, oddalonego ok. 50 km od centrum miasta, lotniska Prestwick. Obecnie operuje z niego jedynie Ryanair ale nie obsługuje stamtąd kierunków do naszego kraju. Trasy z Polski do Glasgow obsługuje obecnie główne lotnisko tego miasta – oddalony ok. 11 km na zachód – port lotniczy International. Jest to drugie pod względem wielkości lotnisko Szkocji i ósme w Wielkiej Brytanii z ruchem na poziomie ponad 7,7 mln pasażerów rocznie. Liderem w przelotach z Polski do Glasgow jest tania linia lotnicza Wizz Air.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Lotnicze Glasgow
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Ryanair, Wizzair Polska Szkocja
 
 
Drugim przewoźnikiem na tej trasie jest irlandzki Ryanair. Wizzair Glasgow to pięć kierunków z obsługiwanych z Polski. W przypadku Ryanaira to trzy trasy z naszego kraju. Z dwóch terminali pasażerskich tego szkockiego lotniska terminal nr 1 obsługuje loty Wizz Aira, terminal nr 2 loty Ryanaira. Średnia liczba połączeń z Polski do Glasgow to dwa loty tygodniowo, zarówno w przypadku Ryanaira i Wizz Aira. Wyjątek stanowi lotnisko w Warszawie, które obsługuje ich więcej.
 
Niżej zamieszczamy obecnie aktualny wykaz tanich połączeń lotniczych z Polski do Glasgow w Szkocji:
 
- loty Bydgoszcz – Glasgow – Bydgoszcz (Ryanair)
- loty Gdańsk – Glasgow – Gdańsk (Wizz Air)
- loty Katowice – Glasgow – Katowice (Wizz Air)
- loty Lublin – Glasgow – Lublin (Wizz Air)
- loty Poznań – Glasgow – Poznań (Wizz Air)
- loty Warszawa Chopina – Glasgow – Warszawa Chopina (Wizz Air)
- loty Warszawa Modlin – Glasgow – Warszawa Modlin (Ryanair)
- loty Wrocław – Glasgow – Wrocław (Ryanair i do 10 października 2015 r. Wizz Air)
Powrót do Artykułów