REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizzair Liverpool, Wyloty z Gdańska i Warszawy do Anglii
 
Wizzair Liverpool, Anglia
Wyloty Wizz z Gdańska i Warszawy do Liverpoolu
 
Tanie loty do Liverpoolu to jeden z bardziej atrakcyjnych i pożądanych kierunków z Polski do Wielkiej Brytanii. Odkąd Liverpool znalazł się w siatce lotów tanich linii lotniczych jego popularność jeszcze bardziej wzrosła gdyż przeloty do tego miasta nie obciążają kieszeni przeciętnego Kowalskiego, a biorąc jeszcze pod uwagę częste promocje biletów lotniczych wprowadzane przez tanie linie lotnicze, rezerwacji na przeloty do Liverpoolu można dokonać po bardzo atrakcyjnej cenie.
 
Do niedawna Liverpool był jedynym większym lotniskiem obsługującym loty w rejon północno-zachodniej Anglii. Wprawdzie obok Liverpoolu leży olbrzymie lotnisko w Manchesterze, jednakże obsługiwało ono głównie narodowych przewoźników. Teraz tendencja się zmienia. Lotnisko im. Johna Lennona w Liverpoolu specjalizujące się w obsłudze tanich linii lotniczych zaczyna tracić pasażerów na rzecz Manchesteru (ponad 1,3 mln w ciągu trzech sezonów), gdyż i to lotnisko (trzecie pod względem wielkości w Wielkiej Brytanii) zaczęło obsługiwać niskokosztowych przewoźników (w tym Ryanaira i easyJeta).
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż. Bilety Lotnicze Liverpool
 
+48 32 728 30 44
 
Tanie Loty Wizz, Ryanair, easyJet do Anglii z Polski
 
 
Póki co, znaczenie Liverpoolu dla polskiego pasażera jest większe niż Manchesteru gdyż to Liverpool obsługuje więcej tras z Polski i do Polski niż jego wielki sąsiad. Liderem w przewozach z naszego kraju do Liverpoolu jest tania linia lotnicza Ryanair. Od kilku sezonów jednak zaczyna mu „mieszać szyki” tania linia lotnicza Wizz Air, która bez pardonu wchodzi na „podwórko” (do Wielkiej Brytanii) Ryanaira i odbiera mu pasażerów. Wizzair liverpool to jak na razie loty z dwóch krajowych lotnisk ale całkiem możliwe, że wkrótce węgierski przewoźnik uruchomi kolejne trasy.
 
Niżej zamieszczamy aktualny spis połączeń z Wizzair do Liverpoolu, ale z obowiązku podajemy również połączenia innych tanich przewoźników z Polski do tego angielskiego miasta:
 
Wyloty Wizzair z Gdańska i Warszawy do Liverpoolu
- loty Gdańsk – Liverpool – Gdańsk (Wizz Air)
- loty Warszawa Chopina – Liverpool – Warszawa Chopina (Wizz Air)
 
Wyloty Ryanair i easyJet do Liverpoolu
- loty Kraków – Liverpool – Kraków (easyJet, Ryanair)
- loty Poznań – Liverpool – Poznań (Ryanair)
- loty Warszawa Modlin – Liverpool – Warszawa Modlin (Ryanair)
- loty Wrocław – Liverpool – Wrocław (Ryanair)
- loty Szczecin – Liverpool – Szczeci (sezonowo Ryanair)
 
 
Powrót do Artykułów