REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizzair Sztokholm, Tanie Bilety Lotnicze Polska Szwecja
 
Wizzair Sztokholm, Szwecja
Wizzair Tanie Loty do Sztokholmu
 
Norwegia i Szwecja to dwa najpopularniejsze kraje skandynawskie, które cieszą się nieustannym zainteresowaniem polskich pasażerów. Oprócz przepraw promowych, które do niedawna były niemal jedynym sposobem dostania się do Skandynawii na plan pierwszy wysunęły się tanie linie lotnicze detronizując promy i odsuwając je na drugi plan. W tanich przelotach do Skandynawii dominują trzej tani przewoźnicy: Wizz Air, Ryanair i Norwegian.
 
Wprawdzie gros połączeń lotniczych z Polski prowadzi do Norwegii to nie należy marginalizować roli tanich połączeń lotniczych do Szwecji, a zwłaszcza tanich lotów do stolicy tego kraju Sztokholmu. Z naszego kraju tanie przeloty do Sztokholmu obsługują trzej wyżej wymieniani przewoźnicy. Warto wiedzieć, że szwedzka stolica korzysta z czterech lotnisk. Są to: Arlanda, Bromma, Skavsta i Västerås. Z punktu widzenia polskiego pasażera kluczowe są dwa z nich: główne lotnisko tego miasta Arlanda i port lotniczy Skavsta.
 
 
Rezerwacja i Sprzedaż Biletów. Wizzair Sztokholm
 
+48 32 728 30 44
 
Przeloty z Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania, Warszawy i Wrocławia
 
 
O ile Arlanda przyjmuje raczej narodowych przewoźników (ale i również Norwegiana), o tyle Skavsta specjalizuje się w obsłudze tanich linii lotniczych, w tym latających z Polski do Sztokholmu Wizzaira i Ryanaira. Na marginesie należy dodać, że Skavsta jest trzecim lotniskiem Szwecji, obsługującym rocznie ponad 2,5 mln podróżnych. Niewygodą dla niektórych może być znaczne oddalenie Skavsty od  centrum stolicy (ok. 100 km na południowy-zachód) ale rekompensują to całkiem sprawne połączenia autobusowe z lotniska do stolicy.
 
Wizzair Sztokholm darzy większą estymą co widać po liczbie jego połączeń z Polski. Wizzair tanie loty do Sztokholmu obsługuje z sześciu krajowych lotnisk, Ryanair z dwóch. Częstotliwość lotów Wizzaira do Sztokholmu wpływa niewątpliwie na częste promocje, a co za tym idzie, niskie ceny biletów lotniczych.
 
Niżej zamieszczamy obecnie aktualny obecnie wykaz połączeń lotniczych wizzair z Polski do Sztokholmu:
- przeloty Gdańsk - Sztokholm Skavsta – Gdańsk (Wizz Air)
- przeloty Katowice - Sztokholm Skavsta – Katowice (Wizz Air)
- przeloty Lublin - Sztokholm Skavsta – Lublin (Wizz Air)
- przeloty Poznań - Sztokholm Skavsta – Poznań (Wizz Air)
- przeloty Warszawa Chopina - Sztokholm Skavsta – Warszawa Chopina (Wizz Air)
- przeloty Wrocław – Sztokholm Skavsta – Wrocław (Wizz Air)
 
Poniżej podajemy polskie połączenia tanich linii lotniczych Ryanair na to samo (Skavsta) lotnisko Sztokholmu:
- loty Kraków - Sztokholm Skavsta – Kraków (Ryanair)
- loty Warszawa Modlin - Sztokholm Skavsta – Warszawa Modlin (Ryanair)
 
 
 
 
Powrót do Artykułów