REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieAir Canada - nowa trasa z Polski
 
Air Canada otwiera połączenie z Polski!
 
 
Już najbliższym sezonie letnim 2016 r. narodowa kanadyjska linia lotnicza Air Canada uruchomi bezpośrednie połączenie z Warszawy do Toronto. Wszystko wskazuje na to, że będzie to czwarta nowa międzykontynentalna trasa (obok „lotowskich” rejsów do: Bangkoku, Seulu i Tokio) jaką zapowiedziano na przyszły rok ze stołecznego lotniska im. Chopina.
 
Trasa Kanadyjczyków zostanie zainaugurowana 16 czerwca 2016 r. i będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy i piątki (wyloty z Toronto do Warszawy planowane są we: wtorki, czwartki i niedziele). Pasażerów przewozić będzie maszyna typu Boeing 767-300 ER. Póki co, ma być to połączenie sezonowe realizowane do końca września. Oprócz rejsów do Warszawy Air Canada uruchomi z Toronto również połączenia do: Pragi, Budapesztu i Glasgow.
 
Warto wiedzieć, że z Warszawy do Toronto przeloty obsługuje także nasz rodzimy PLL LOT. Jak dużą konkurencją będzie dla LOT-u Air Canada czas pokaże. Bilety Air Canada na przeloty z Warszawy do Toronto można już rezerwować za pośrednictwem naszej strony od 2185 PLN.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów