REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieairBaltic Nowe Trasy z Warszawy i Gdańska
 
AirBaltic Nowe Połączenia Lotnicze z Polski!
 
Loty z Warszawy Okęcia do Wilna i Popradu
Loty z Gdańska do Amsterdamu
 
 
Informowaliśmy już na naszych łamach, o inicjatywie łotewskiej linii lotniczej airBaltic, która wkrótce uruchomi regularne połączenia lotnicze z lotniska w Radomiu do Rygi. Obecnie, przedstawiciele łotewskiego przewoźnika poinformowali o kolejnych swoich planach związanych z naszym krajem. Po upadłości (22 maja) litewskich linii lotniczych air Lituanica, airBaltic przejął większość obsługiwanych tras tego przewoźnika, a oprócz już obsługiwanych ogłosił otwarcie nowych, w tym połączeń z Warszawy do Wilna i słowackiego Popradu.
 
Loty airBaltic z Warszawy do Wilna w cenie od 85 EUR ruszą od 3 września 2015 r (godziny wylotów o 13:50). Będą obsługiwane codziennie. Z kolei od 15 grudnia 2015 r. łotewski przewoźnik uruchomi z Warszawy kolejną swoją trasę, obsługiwaną raz w tygodniu – we wtorki, do Popradu. Wyloty od 28 EUR z Warszawy na Słowację zaplanowane są na 16:20 a powrót do stolicy na 19:15.
 
Wreszcie, kolejnym kierunkiem airBaltic z naszego kraju, będzie połączenie z Gdańska do Amsterdamu. Ruszy ono 28 października 2015 r. z wylotami trzy razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy i piątki. Wyloty z Gdańska planowane są na 14:25 z lądowaniem w Amsterdamie o 16:35. A lot powrotne o 11:50 z Amsterdamu z lądowaniem w Gdańsku o 13:50. Promocyjne bilety airBaltic z Gdańska do Amsterdamu można rezerwować już od 99,99 EUR za lot w jedną stronę. Zapraszamy!
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów