REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Gdańsk Euro 2012
Tanie loty Gdańsk Euro 2012. Gdańsk to jedno z większych miast polskich, usytuowane w północnej części kraju, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Gdańsk to ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym kraju. Dzięki dysponowaniu portem morskim, a także międzynarodowym portem lotniczym, rozwój Gdańska jest łatwiejszy i prostszy. Sprawny bowiem transport wraz z przedsiębiorczością władz lokalnych, przyciąga nowych inwestorów i ułatwia podejmowanie nowych przedsięwzięć. Mnogość różnorakich zabytków, a także piękne krajobrazy z piaszczystymi plażami przyciągają z kolei do Gdańska licznych turystów krajowych i zagranicznych, którzy także stanowią o jego rozwoju. W związku z organizacją w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku,
 
Gdańsk został wytypowany do pełnienia funkcji jedno z miast gospodarzy realizowanych rozgrywek. W tym też celu w Gdańsku podjęte zostały liczne przedsięwzięcia, mające na celu usprawnienie infrastruktury, sprzyjającej realizacji powierzonego zadania. Wśród działań tych należy wymienić w szczególności: budowę stadionu piłkarskiego wraz z infrastrukturą otaczającą go, budowę nowego terminala pasażerskiego wraz z modernizacją całego portu lotniczego, a także budowa dróg dojazdowych do i z portu lotniczego do stadionu i do centrum miasta. W związku z terminarzem spotkań piłkarskich Euro 2012, w Gdańsku rozegranych zostanie trzy mecze pomiędzy drużynami Hiszpanii, Włoch, Irlandii i Chorwacji. 10 czerwca 2012 roku na PGE Arena rozegrany zostanie pierwszy mecz Hiszpania – Włochy; w dalszej części Mistrzostw w tym miejscu odbędą się mecze: Hiszpania – Irlandia, a na zakończenie mecz Chorwacja – Hiszpania.
 
Rozgrywki sportowe cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem, dzięki czemu w czasie realizacji rozgrywek liczyć można na przyjazd do Polski licznych kibiców z krajów biorących w nich udział. Jedną z popularniejszych, bo najszybszych form transportu jest transport lotniczy. W Polsce realizowanych jest obecnie wiele połączeń zarówno tradycyjnych, jak i tanich po całej Europie. Na czas realizacji Euro 2012 przewoźnicy podejmą wiele działań zmierzających do zwiększenia częstotliwości realizowanych dotychczas połączeń, a także stworzą nowe połączenia, na najbardziej popularnych trasach i kierunkach.
 
W chwili obecnej z portu lotniczego w Gdańsku podróżować można do Hiszpanii, do miast: Barcelona i Alicante, dzięki tanim liniom lotniczym Wizz Air oraz Ryanair. Z kolei do Włoch swoje połączenia lotnicze oferuje wyłącznie tania linia lotnicza Wizz Air, obsługująca trasy kierowane bezpośrednio do Rzymu i do Mediolanu. W porcie lotniczym w Gdańsku realizowane są ponadto połączenia lotnicze, kierowane do innych państw biorących udział w rozgrywkach Euro 2012. Tak więc dobrą alternatywą dla innych połączeń mogą być trasy realizowane z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Dani i Szwecji do Gdańska, a obsługiwane przez przewoźników: Wizz Air, Ryanair, SAS Scandinavian Airlines, Air Berlin, Jet Air, Lufthansa, PLL LOT.
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Lotniczych
z i do Gdańska
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line


 
Powrót do newsów