REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Poznań Euro 2012
Tanie bilety lotnicze Poznań Euro 2012. Poznań to duże, stare i piękne miasto polskie, usytuowane w zachodniej części kraju. Jest ono uznawane ponadto za kolebkę polskiego narodu. Obecnie to znaczący ośrodek przemysłowy i kulturalny kraju. Poznań wraz z okolicą uznawany jest za jeden z najlepiej rozwiniętych regionów Polski. Podejmowane są tam liczne inwestycje oraz odważne przedsięwzięcia, zmierzające do ogólnego rozwoju regionu. Wśród nowoczesności w Poznaniu zachowało się wiele pięknych i starych zabytków, które idealnie zostały wkomponowane w obecny krajobraz. W mieście realizowane są także cykliczne imprezy, jak chociażby coroczne targi poznańskie.
 
Obecnie także, zgodnie z podjętą decyzją Poznań stał się jednym z miast gospodarzy organizowanych w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Jest to duże przedsięwzięcie dla miasta, którego spełnienie wymaga od władz lokalnych podjęcia licznych działań. Jednym z ważniejszych była rozbudowa stadionu miejskiego, będącego miejsce rozgrywek trzech grupowych meczy piłkarskich. Inne inwestycje podjęte w mieście to: modernizacja miejscowego portu lotniczego oraz rozbudowa dróg dojazdowych.
 
W Poznaniu rozegrane zostaną trzy mecze pomiędzy drużynami Irlandii, Chorwacji i Włoch. Realizowane rozgrywki sportowe wiążą się z przyjazdem do miasta zarówno drużyn piłkarskich, jak i ich licznych kibiców. Zakłada się, iż jednym z najczęściej wybieranych środków transportu w tych podróżach będą samoloty. Dlatego też infrastruktura lotnicza musi być w Poznaniu dopracowana do perfekcji. Na miejscu działa już komunikacja wewnętrzna, zapewniająca przejazd pomiędzy portem lotniczym, a centrum miasta, bądź stadionem.
 
Obecnie w porcie tym realizowane są już połączenia lotnicze łączące Poznań z miastami goszczącymi na Euro 2012. Do Poznania dolecieć można z irlandzkich miast: Cork i Dublin, korzystając z połączeń obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air oraz Ryan Air. Zaś z Włoch do Poznania połączenia lotnicze proponuje obecnie tania linia lotnicza Wizz Air, trasa z Mediolanu; a także tanie linie lotnicze Wizz Air i Ryanair - trasy z Rzymu. Bilety lotnicze do Poznania można także zakupić na naszej stronie oraz za pomocą infolinii telefonicznej 32 728 30 44.
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Lotniczych
z i do Poznania
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line


 
Powrót do newsów