REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Warszawa Euro 2012
Tanie przeloty do Warszawy Euro 2012. Warszawa to stolica Polski, położona w centralnej części kraju, nad rzeką Wisłą. Usytuowanie to sprawia, iż leży ona także na międzynarodowym szlaku komunikacyjnym ze wschodu na zachód i z północy na południe Europy. Jest to największe miasto Polski, a zatem pełni znaczącą rolę gospodarczą, polityczną, kulturalną i naukową kraju. w mieście tym zlokalizowane są wszystkie urzędy centralne i administracyjne państwa. Historia tego miasta jest bogata. W czasie działań wojennych Warszawa była mocno zniszczona, jednakże społeczeństwo własnymi siłami bardzo szybko odbudowało miasto i przywróciło mu wcześniejszą świetność. Do chwili obecnej wiele pięknych zabytków pochodzi z czasów historycznych, inne zaś zostały odtworzone, zgodnie z pierwowzorem. Wśród zabytków tych tworzone są obecnie nowe obiekty i wieżowe górujące nad innymi.
 
W związku z organizacją przez Polskę i Ukrainę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, Warszawa wybrana została na jedno z sześciu miast-gospodarzy tejże imprezy. W związku z tą decyzją władze miasta podjęły liczne przedsięwzięcia i inwestycje mające na celu usprawnienia infrastruktury, spełniającej wysokie wymagania planowanej imprezy. W związku z nią w Warszawie budowany jest Stadion Narodowy wraz z około stadionową infrastrukturą, modernizowane jest miejscowe lotnisko, remontom poddane zostały także miejskie torowiska, a także budowane są zarówno drogi dojazdowe do miasta, jak i drogi wewnętrzne, które mają ułatwić transport ze stadionu na lotnisko, a także do innych części miasta.

W Warszawie planowana jest realizacja ważnych rozgrywek, co zwiększa jeszcze wagę całego przedsięwzięcia. Na samym początku Mistrzostw – 8 czerwca 2012 roku, na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie mecz otwarcia pomiędzy reprezentacją Polski i Grecji. Cztery dni później drużyny grupy A – Polska i Rosja rozegrają tam kolejny mecz grupowy, a po kolejnych czterech dniach odbędzie się tam mecz piłkarski Grecja – Rosja. 21 czerwca 2012 roku w Warszawie rozegrany zostanie następnie jeden z czterech meczy ćwierćfinałowych, a tydzień później jeden z dwóch meczy półfinałowych.

Realizacji planowanych rozgrywek piłkarskich towarzyszyć będą liczni kibice i osoby im towarzyszące. Ich przyjazd do Warszawy wymaga sprawnego działania wszelkich form komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych form transportu do Warszawy będzie transport lotniczy, realizowany m.in. z wykorzystaniem portu lotniczego Warszawa Okęcie. W chwili obecnej w porcie tym połączenia lotnicze do i z państw biorących udział w Euro 2012 już są realizowane. I tak, przewoźnik PLL LOT świadczy obecnie usługi transportowe na trasie Warszawa – Ateny. Ten sam przewoźnik w swojej siatce połączeń oferuje transport do rosyjskich: Kaliningradu, Moskwy i Petersburga. Dodatkowo ofertę połączeń lotniczych z Warszawy do Moskwy uzupełnia linia lotnicza Aeroflot. Tanie bilety lotnicze do Warszawy na Euro 2012 można kupić na naszej stronie oraz poprzez naszą infolinię telefoniczną 32 728 30 44.
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Lotniczych
z i do Warszawy
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line


 
Powrót do newsów