REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBilety Lotnicze Wrocław Euro 2012
Bilety lotnicze Wrocław Euro 2012. Wrocław to jedno z większych miast polskich, usytuowane w południowo zachodniej części Polski, nad rzeką Odrą. Przez ostatnie lata miasto to prężnie rozwijało się, stając się ważnym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym kraju. Jednocześnie Wrocław należy do pięknych i zabytkowych miast, co przyciąga w to miejsce licznych turystów krajowych i zagranicznych. Piękny rynek oraz bulwary rozciągające się wzdłuż Odry tworzą niezapomniany klimat, dzięki któremu każdy, kto go zaznał, chce wrócić w to miejsce. Niezwykle dużą szansę na dalszy rozwój miasta i zaprezentowania go na arenie międzynarodowej daje mu pełnienie funkcji miasta gospodarza podczas organizowanych w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.
 
Jest to niezwykłe, a zarazem wymagające przedsięwzięcie. Aby sprostać jego realizacji, należy właściwie się przygotować. Głównie przygotowania we Wrocławiu do Euro 2012 skupiają się na budowie stadionu miejskiego, budowie dodatkowego terminala pasażerskiego w pobliskich porcie lotniczym, a także rozbudowa autostrady i licznych dróg dojazdowych pomiędzy lotniskiem Wrocław Strachowice, centrum miasta, a stadionem. Właściwe zarządzanie transportem jest również przedmiotem podjętych inwestycji.

Zgodnie z przyjętym terminarzem spotkań, na stadionie we Wrocławiu, rozegrane mają być trzy piłkarskie mecze grupowe pomiędzy reprezentacjami: Rosji, Czech i Grecji. Są to drużyny zaliczone do grupy A, zaś spotkania odbywać się mają 8, 12 i 16 czerwca 2012 roku. Zakłada się, iż jedną z najbardziej popularnych form transportu podczas Euro 2012 będzie transport lotniczy. W tym też celu rozbudowano miejscowy port lotniczy Wrocław Strachowice. Ponadto tanie linie lotnicze, świadczące w nim swoje usługi transportowe już w chwili obecnej oferują loty i przeloty do państw goszczących Wrocław podczas Mistrzostw Europy.
 
Z Wrocławia samolotami tanich linii lotniczych Ryanair wylecieć można do Irlandii (Dublin i Shannon), Hiszpanii (Alicante, Barcelona i Malaga) oraz do Włoch (Bolonia, Wenecja, Mediolan, Piza i Rzym). Z kolei tanie linie Wizz Air oferują połączenie lotnicze z Wrocławia do Cork. Tanie bilety lotnicze na Euro 2012 do Wrocławia można kupic także na naszej infolinii 32 728 30 44
 
 
Sprzedaż i Rezerwacja Biletów Lotniczych
z i do Wrocławia
 
Zadzwoń: 32 728 30 44
 
lub przejdź do wyszukiwarki biletów lotniczych on line

 
Powrót do newsów