REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieWizzair - Nowe Przeloty z Gdańska na Maltę.
 
Tanie loty na Maltę - nowe połączenie Wizz Air z Gdańska.
 
 
Tania linia lotnicza Wizz Air ogłosiła otwarcie nowego połączenia z gdańskiego lotniska Rębiechowo na Maltę. Nowa trasa zostanie zainaugurowana już 20 czerwca 2014 r. Samoloty Wizz Air będą obsługiwać ten kierunek dwa razy w tygodniu, w: poniedziałki i piątki o stałych godzinach – 17:20.
 
Co istotne będzie to połączenie lotnicze całoroczne, a nie tylko sezonowe. Ceny biletów na Maltę mają zaczynać się od 249 PLN za lot w jedną stronę. Być może na zwiększoną aktywność Wizz Aira w Gdańsku wpływ miała decyzja irlandzkiego konkurenta – Ryanaira, który ogłosił otwarcie na trójmiejskim lotnisku swojej kolejnej bazy krajowej.
 
Odpowiedzią Wizz Aira na poczynania irlandzkiej linii jest zbazowanie na lotnisku w Rębiechowie kolejnej – piątej – już maszyny, otwarcie wspomnianej trasy na Maltę i zwiększenie (od 19 czerwca 2014 r.) częstotliwości lotów na trasach już obsługiwanych, do: Londynu Luton (z 14 do 18 lotów tygodniowo), Sztokholmu Skavsta (z 9 do 11), Oslo Torp (z 5 do 7), Bergen (z 6 do 7), Ålesund (z 4 do 5) i Kolonii (z 2 do 3). Jedno jest pewne, na rywalizacji tych dwóch największych na naszym rynku tanich linii lotniczych niewątpliwie skorzystają pasażerowie.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
 
Powrót do newsów