REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieChorwackie Tanie Linie Lotnicze Dalmatian z Zagrzebia do Warszawy
 
Dalmatian – tanie loty z Warszawy do Zagrzebia!
 
Już za kilkanaście dni, 1 lipca 2014 r., rusza ze swymi połączeniami lotniczymi pierwsza chorwacka tania linia lotnicza – Dalmatian. Oficjalny debiut nowego przewoźnika zaplanowano na 30 czerwca, a regularne loty dzień później. Wiadomość o pojawieniu się chorwackiej taniej linii z pewnością ucieszy naszych rodaków, planujących wybrać się na Bałkany.
 
Dalmatian bowiem ogłosił listę swoich pierwszych tras, a jedną z nich są tanie przeloty z Zagrzebia do Warszawy (lotnisko im. Chopina).
 
Trasę tą chorwacki tani przewoźnik będzie obsługiwać dwa razy w tygodniu, we: wtorki i czwartki. Samoloty typu Airbus A-320 odległość między obiema stolicami pokonają w ok. 1,5 godziny.
 
Ceny biletów lotniczych rozpoczynają się od 30 EUR za lot w jedną stronę, ale w cenie biletu można będzie zabrać ze sobą bagaż rejestrowany (główny) do 20 kg i jedną sztukę bagażu podręcznego - do 10 kg. Czyli całkiem sporo! Chorwacki Dalmatian z Zagrzebia, oprócz lotów do Warszawy, uruchamia także tanie połączenia do: Dusseldorfu, Hamburga, Genewy, Mediolanu, Pragi i Rzymu.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
 
Powrót do newsów