REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieKraków - Mediolan - nowy kierunek easyjet
 
Bilety EasyJet Kraków Mediolan Malpensa!
Loty z Krakowa do Mediolanu, Włochy
 
 
 
Obecna w Polsce jedynie na krakowskim lotnisku tania linia lotnicza easyJet właśnie zapowiedziała otwarcie kolejnego, dziesiątego już, kierunku. Będą to loty do Mediolanu. W przelotach do stolicy Lombardii easyJet, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, będzie korzystał nie z lotniska Bergamo ale z głównego lotniska tego miasta - mediolańskiej Malpensy.
 
Loty na trasie: Kraków – Mediolan rozpoczną się 9 kwietnia 2016 r. i będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, we: wtorki, czwartki i soboty. Najtańsze bilety lotnicze easyJet na przeloty z Krakowa do Mediolanu można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 154 PLN.
 
Malpensa to największe – jedno z trzech – lotnisko obsługujące Mediolan. Rocznie z jego usług korzysta ok. 19 mln pasażerów. Mimo, że główne, lotnisko wcale nie jest usytuowane blisko centrum miasta. Dzieli go od niego ok. 50 km. Niewątpliwymi zaletami Malpensy są różnorodność środków komunikacji, którymi można dojechać do centrum i ich częstotliwość, a także dostęp do sporej siatki połączeń lotniczych dla planujących lub udających się w dalszą podróż.
 
Tania linia lotnicza easyJet jest największym użytkownikiem lotniska Malpensa, a jej samoloty są obsługiwane z terminala nr 2.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów