REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieKoniec Lini Lotniczej 4You Airlines
Koniec linii 4You Airlines?!
 
Jeszcze nie wystartowały, a przyjdzie im zakończyć działalność. Informowaliśmy niedawno o mającym nastąpić z końcem października 2014 r. debiucie polskich linii lotniczych 4 You Airlines, a już wiadomo, że przewoźnik, z którym wiązano nadzieje na naszym rynku lotniczym w ogóle nie wzbije się w powietrze.
 
Mimo, iż przewoźnik nie posiadał wymaganych do prowadzenia działalności dokumentów (certyfikat, koncesja i upoważnienie na wykonywanie przelotów na ogłoszonych przez siebie kierunkach) na przełomie lipca i sierpnia rozpoczął sprzedaż tanich biletów na europejskie trasy. Co więcej, 4You Airlines ogłosił otwarcie swoich dwóch baz operacyjnych na lotniskach w Łodzi i w Rzeszowie, z których miał obsługiwać osiem regularnych połączeń.
 
Niestety, od jakiegoś już czasu zaczęła narastać fala krytyki wobec działań przyszłego przewoźnika, m.in. chodziło zmuszanie klientów do płatności za bilety przelewem a nie kartą. Obecnie spółka nie znajduje się pod podawanym przez siebie adresem, a sprzedaż biletów została „zawieszona”.
 
Ci co zapłacili kartą będą mogli skorzystać z usługi - chargeback. Wpłacający przelewem będą musieli żyć nadzieją, że przewoźnik odda im pieniądze wpłacając na ich konta.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
Powrót do newsów