REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowa Linia Czarterowa - 4You Airlines
 
Nowa linia czarterowa – 4 You Airlines.
 
Już niedługo, w sezonie letnim 2014, na polskim niebie pojawi się nowy przewoźnik – linia czarterowa 4 You Airlines. Spółka powstała z inicjatywy polskich przedsiębiorców, w tym właściciela Biura Podróży Alfa Star S.A. Pierwotnie jej samoloty będzie obsługiwać spółka Eurolot, gdyż nowy przewoźnik nie otrzymał jeszcze pozwolenia od Urzędu Lotnictwa Cywilnego na samodzielne prowadzenie działalności lotniczej.
 
Główna baza nowej linii będzie się mieścić na warszawskim lotnisku Chopina, lokalizacja kolejnych będzie postępować w zależności od potrzeb ale już wiadomo, że będą one na lotniskach w Gdańsku i Katowicach. Linia będzie dysponować trzema samolotami typu Airbus A 320, które już od czerwca rozpoczną „służbę” przewożąc pasażerów z dziewięciu polskich portów lotniczych (Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia) do najpopularniejszych wakacyjnych kurortów w Egipcie, Grecji, Tunezji i Turcji.
 
Nowy przewoźnik podobno już ma zakontraktowane niemal wszystkie miejsca na sezon letni, kończy kontraktowanie na sezon zimowy i już planuje nową siatkę lotów na rok przyszły. Czekamy na udany debiut!
 
Zespół FlyPartner
 
Powrót do newsów