REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowa Trasa Lufthansy z Bydgoszczy do Frankfurtu nad Menem
 
Przeloty z Bydgoszczy do Frankfurtu – nowe połączenie lotnicze Lufthansy!
 
 
 
Już niedługo, 29 marca 2015 r., na lotnisku w Bydgoszczy zawita niemiecka Lufthansa, która zainauguruje loty z Bydgoszczy do Frankfurtu nad Menem. Tym samym Bydgoszcz stanie się dziewiątym lotniskiem w kraju (obok Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina, Katowic i Rzeszowa), z którego będzie operować niemiecki gigant lotniczy.
 
Lufthansa będzie obsługiwać cztery loty tygodniowo, w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Na trasie z Bydgoszczy do Frankfurtu kursować będą samoloty typu: Embraer 190 zabierający na pokład stu pasażerów. Przelot do Frankfurtu zabierze jedynie 1,5 godziny. Frankfurt stanie się kolejnym portem lotniczym dostępnym z miasta nad Brdą.
 
Dzięki Ryanairowi mieszkańcy Bydgoszczy już mogą latać bezpośrednio do: Londynu Stansted, Dublina, Birmingham, Dusseldorfu Weeze i Glasgow, a dzięki operującemu z lotniska Szwederowo Eurolotowi także do Warszawy. Teraz, dzięki Lufthansie, można będzie dostać się bezpośrednio do Frankfurtu, a z racji tego, że tamtejszy port lotniczy jest jednym z większych węzłów lotniczych globu, także do ponad 160 miast świata.
 
Zespół Flypartner.pl
Powrót do newsów