REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe Bazy Ryanair w Polsce i jeszcze więcej połączeń lotniczych.
 
Nowe bazy Ryanaira w Polsce i więcej połączeń lotniczych.
 
Na dzisiejszej konferencji (8 kwietnia) w Gdańsku zastępca dyr. ds. rozwoju połączeń Ryanair N. O’Connor poinformował o uruchomieniu nowych baz tej popularnej w Polsce taniej linii lotniczej. Ryanair posiada już bazy na lotniskach we Wrocławiu i Krakowie. Teraz przewoźnik zapowiedział otwarcie kolejnych.
 
Będą one umieszczone na lotniskach w Modlinie i w… Gdańsku Rębiechowie! O ile o Modlinie już mówiło się od dawna w kontekście przyszłej bazy Ryanaira, o tyle Gdańsk jest zupełną nowością. Obie mają zostać uruchomione jeszcze w październiku tego roku. Dla pasażerów oznacza to (już od zimowego rozkładu lotów) więcej połączeń. Na przykład z Gdańska dotychczasowe trasy sezonowe (do Birmingham, Leeds/Bradford czy Modlina) staną się teraz destynacjami całorocznymi, a ilość wszystkich obsługiwanych z Trójmiasta połączeń Ryanaira wzrośnie z 54 do 94 tygodniowo (w tym dwa loty do Modlina dziennie)! Przewoźnik położy także większy nacisk na trasy krajowe. Będzie ich więcej.
 
W związku z tym również na dwa loty dziennie do Modlina może liczyć lotnisko we Wrocławiu. Z kolei podwarszawskie lotnisko otrzyma kilka nowych lotów na trasach międzynarodowych. Zwiększy się m.in. częstotliwość rejsów do Madrytu (do czterech tygodniowo) i do irlandzkiego Shannon. Powstanie nowych baz to także wymierne korzyści w postaci choćby nowych miejsc pracy czy, jak w przypadku gdańskiego lotniska, zaostrzenia konkurencji z mającym tam również swoją bazę Wizz Airem. A na tym ostatnim zyskają tylko pasażerowie.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
 
 
 
 
Powrót do newsów