REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe Połączenie Lotnicze airBaltic Radom - Ryga
 
Pierwsze regularne loty z Radomia do Rygi!
Loty airBaltic Polska Łotwa
 
Jak się dowiadujemy Port Lotniczy Radom właśnie podpisał umowę na obsługę regularnych połączeń z łotewską linią lotniczą. Chodzi tu o linię airBaltic, która zwita do Radomia we wrześniu 2015 r. Łotewska linia lotnicza będzie pierwszym regularnym przewoźnikiem jaki pojawi się w Radomiu. Ze swojego lotniska bazowego w Rydze Air Baltic obecnie przewozi rocznie ok. 2,5 mln pasażerów.
 
Formalnie działający od roku port lotniczy w Radomiu – a nazywany „lotniskiem widmem” - jak dotąd nie posiadał w swojej siatce połączeń żadnych regularnych lotów. Wraz z podpisaniem umowy z Air Baltic lotnisko rozpocznie obsługę regularnych rejsów do Rygi. Pierwsze samoloty rozpoczną loty 1 września 2015 r. Będą to trzy kursy tygodniowo, we: wtorki, czwartki i soboty. Godziny wylotów z Radomia mają być tak zaplanowane by umożliwić pasażerom, na lotnisku bazowym w Rydze, szybką przesiadkę na dalsze loty m.in. do krajów skandynawskich. Prawdopodobną godziną wylotów będzie: 15:25 z przylotem do stolicy Łotwy na godzinę 18:00. Korzystający z radomskiego lotniska i usług linii lotniczych Air Baltic pasażerowie będą mogli skorzystać z ponad 50 połączeń, które oferuje ten przewoźnik, m.in. tanich przelotów do: Amsterdamu, Aten, Barcelony, Berlina, Helsinek, Kopenhagi, Londynu, Monachium, Moskwy, Oslo, Sankt Petersburga , Sztokholmu, Tallina czy Wiednia.
 
Jak zapewniają przedstawiciele portu lotniczego i samego przewoźnika od 24 października 2015 r. do końca marca 2016 r. połączenie Radom – Ryga będzie realizowane nawet cztery razy tygodniowo. Bilety Air Baltic z Radomia do Rygi niebawem pojawią się w systemie rezerwacyjnym. Zapraszamy!
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów