REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe Połączenie Lotnicze Jet2.com Kraków - Manchester
 
Nowy kierunek: Jet2.com. - Polska Anglia
Tanie loty z Krakowa do Manchesteru
 
 
Już w przyszłym sezonie z krakowskiego lotniska Balice podróżni będą mogli skorzystać z nowej oferty taniej brytyjskiej linii lotniczej Jet2.com, która uruchomi regularne loty z Krakowa do Manchesteru.
 
Inauguracja trasy planowana jest na 28 kwietnia 2016 r. Rejsy będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, w: czwartki i niedziele z wylotami o godzinie 19:20 (z przylotem do Manchesteru o 21:10).
 
Z Manchesteru do Krakowa samoloty Jet2.com będą startowały o godzinie 14:50 by o 18:35 lądować w stolicy Małopolski. Najtańsze bilety na przelot z/do Krakowa do/z Manchesteru (za lot w jedną stronę) są już w systemie rezerwacyjnym i w cenie od 265 PLN można rezerwować je za pośrednictwem naszej strony.
 
Warto wiedzieć, że Kraków ma już w swojej siatce lotów połączenie lotnicze do Manchesteru. Obsługuje je regularnie, trzy razy w tygodniu, tania linia lotnicza Ryanair. Teraz między zainteresowanymi liniami należy się spodziewać walki cenowej, przynajmniej na kierunku do Manchesteru, na której z pewnością skorzystają sami pasażerowie.
 
W naszym kraju Jet2com. jest mało znanym przewoźnikiem ale za to uznanym w Europie. Dysponuje flotą 58 maszyn, głównie Boeingów 737. W Polsce Jet2.com operował do tej pory tylko z lotniska w Krakowie obsługując – jedynie sezonowo – tanie loty do Newcastle.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów