REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe Połączenia Lotnicze Eurolot, Norwegian z Lotniska w Warszawie
Nowe połączenia tanich linii lotniczych: Eurolot, Norwegian, Vueling i Adria Airways z lotniska Warszawa – Chopina!
 
W przyszłym roku z lotniska Chopina zostanie uruchomionych pięć nowych połączeń. Otwarcie nowych tras z Warszawy zapowiedziały tanie linie lotnicze: polski Eurolot, hiszpański Vueling, norweski Norwegian i słoweńska Adria Airways.
 
- Najwcześniej, 11 stycznia 2014 r., nowe połączenie lotnicze: Warszawa Chopina – Salzburg (Austria) uruchomi Eurolot. Rejsy odbywać się będą w soboty. Od 18 stycznia Eurolot uruchamia zapowiedziane już wcześniej loty do słowackiego Popradu.
 
- W lutym (20 lutego 2014 r.) tanie linie lotnicze Norwegian otwiera połączenie: Warszawa Chopina – Malaga. Początkowo dwa razy, a z czasem docelowo trzy razy w tygodniu.
 
- W kwietniu zobaczymy w Warszawie niskokosztową linię Vueling, rodem z Hiszpanii. Przewoźnik ten 27 kwietnia 2014 r. uruchomi – jak zapowiada trzy razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i niedziele) – połączenie: Warszawa Chopina – Barcelona.
 
- W tym samym miesiącu, w kwietniu, lowcostowy przewoźnik z Bałkanów – Adria Airways zaprasza pasażerów na tanie przeloty nową obsługiwaną przez siebie trasą: Warszawa Chopina – Lublana (Ljubljana). Połączenia lotnicze mają odbywać się dwa razy w tygodniu. Nie są to wszystkie niespodzianki jakie czekają pasażerów w przyszłym roku gdyż negocjacje z przewoźnikami trwają
 
Pozdrawiamy
Zespół FlyPartner.pl
 
Powrót do newsów