REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieNowe Trasy Eurolot z Wrocławia do Paryża, Zurychu, Mediolanu i Paryża
 
Nowe połączenia Eurolot z Wrocławia
 
 
W ostatnim czasie tania linia lotnicza Eurolot niemal codziennie zapowiada, w nadchodzącym sezonie 2014, otwarcie nowych kierunków. Po ogłoszonym uruchomieniu nowych tras z Gdańska czy Lublina teraz pora przyszła na Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że lotnisko Strachowice będzie jednym z ważniejszych dla tej taniej linii lotniczej, zwłaszcza w kontekście wycofania się z niego PLL LOT.
 
Już w marcu 2014 r., Eurolotem, ze stolicy Dolnego Śląska można będzie polecieć do Brukseli, Mediolanu, Paryża i Zurychu. Kierunki te uruchomiono głównie pod kątem ruchu biznesowego, a taki coraz częściej koncentruje się na wrocławskim lotnisku. Warto wiedzieć, że wrocławski port ostatnio został wyróżniony nagrodą Busines Traveller Award za rok 2013 dla najlepszego polskiego lotniska regionalnego. Złożyły się na nią: wysokie standardy obsługi pasażerów, nowoczesna infrastruktura i wyjątkowa oferta skierowana do sektora biznesowego właśnie – głównie za sprawą bogatej siatki połączeń (zwłaszcza pożądanych tanich lotów do: Kopenhagi, Frankfurtu, Dusseldorfu i Monachium).
 
Zapowiedziane nowe kierunki będą obsługiwane w następujące dni:
- Wrocław - Bruksela (wtorki, czwartki, piątki),
- Wrocław - Mediolan (wtorki, czwartki, niedziele),
- Wrocław - Paryż (poniedziałki, środy, piątki),
- Wrocław - Zurych (poniedziałki, środy, piątki, niedziele).
 
Bilety lotnicze na wymienione loty można nabywać w promocji już od dnia dzisiejszego. Ceny kształtują się od 399 zł za przelot w obie strony. W cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany (główny) do 23 kg na osobę. Dzieci (2-15 lat) korzystają ze zniżek 33%, a maluchom do lat 2 przysługuje 90% zniżka.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
Powrót do newsów