REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieOkazyjne Ceny w Ryanair na loty z Modlina do Maroka
 
Tanie przeloty Ryanair do Maroka
 
 
Tanie linie lotnicze Ryanair wychodzi z ciekawą propozycją niedrogich lotów do Maroka. Przeloty z Warszawy Modlina dotyczą miast: Fez, Nador i Rabat. Rejsy na wspomnianych destynacjach odbywają się z przesiadką w Londynie Stansted lub Brukseli Charleroi. Co istotne, rejs jest tak pomyślany, że pasażerowie nie będą narażeni, na kłopotliwe dla nich nocowanie na lotnisku zarówno w jedną jak i w drugą stronę.
 
Czas oczekiwania na przesiadkę na lotnisku w Brukseli lub Londynie to nie więcej niż 3-4 godziny. Każdy z proponowanych lotów odbywa się w kilku terminach, a za bilety pasażerowie zapłacą w przedziale 336 - 352 zł. Należy wiedzieć, że bilet na każdą trasę należy rezerwować osobno. Na pokład można zabrać dwa bagaże o wymiarach nie większych niż: 55 x 40 x 20 cm i 35 x 20 x 20 cm.
 
Proponowane terminy wylotów:
- Warszawa Modlin - Nador i Rabat [przez Brukselę Charleroi] - Warszawa (od 336 zł) 26 lutego, 5 marca. Powroty  [przez Londyn Stansed] Maroka: 26 luty, 5, 7, 12 marca.
 
- Warszawa Modlin - Fez i Rabat - Warszawa [przez Brukselę Charleroi] - Warszawa (352 zł): 5, 12 marca. Powrót z Rabatu/Maroko [przez Londyn Stansted]: 7, 12 marca.
 
Poruszając się między miastami w Maroku najlepiej jest korzystać z sieci tamtejszej kolei ONCF.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
Powrót do newsów