REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefoniczniePrzeloty Pegasus z Lwowa i Berlina do Teheranu
 
Tanie loty Pegasus do Iranu.
 
Z ciekawą ofertą tanich lotów do Iranu wychodzi turecka linia lotnicza Pegasus. Chętni do odwiedzenia tego egzotycznego kraju nie powinni przejść obok tej oferty obojętnie. Chociaż promocja będzie ważna od listopada 2014 r. do marca 2015 r. to bilety już są dostępne w systemie rezerwacyjnym. Wyloty do Teheranu będą odbywać się z Lwowa na Ukrainie lub z Berlina.
 
Za przelot w obie strony na trasie Lwów – Teheran – Lwów zapłacimy 624 PLN. Lot nie jest bezpośredni, a z przesiadką na lotnisku Stambuł – Sabiha, na którym Pegasus ma swoją główną bazę operacyjną. W cenie biletu można zabrać bagaż rejestrowany do 20 kg. Przejazd do Lwowa nie powinien sprawić podróżnym żadnych problemów. Do granicy kursują przewoźnicy autokarowi: m.in. Neobus czy albatrosBUS.
 
Z kilku polskich miast do Lwowa kursują autobusy, autokary zarówno polskich jak i ukraińskich przewoźników (takich jak Visitor, Kobra, przykarpacki Ekspres, Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, ATE Transport, Euroilines MądelTrans, PKS Polonus, Agat, Biacomex. Bardzo szeroka oferta tych przewozów występuje na stronie www.Autokar24.pl). Od granicy ukraińskiej można także liczyć przewoźników ukraińskich.
 
Podobnie wygląda kwestia przewozu do Berlina. Wyjazdy są realziwane z terenu całej Polski. Przewozy obsługują linie autokarowe EST-Lorek, Sindbad, Interbus-Sindbad, Eurobus, Eurolines Polska, Agat, Polonia Transport, Sołtysik Reisen, Bartuś, PKS Warmia. Więcej informacji - na Autokar24.pl)
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
 
 
Powrót do newsów