REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefoniczniePrzeloty z Łodzi do Singapuru.
 
Tanie loty z Łodzi do Singapuru na pokładzie Emirates.
 
 
Już od kwietnia wchodzi w życie ciekawa promocja dla zainteresowanych lotami do dalekiej Azji. Otóż, z łódzkiego lotniska, za 1994 PLN, można będzie polecieć do Singapuru i z powrotem. Oferta będzie ważna do lipca. Podróż na trasie Łódź – Singapur podzielona jest na etapy. Pierwszy lot odbywa się na pokładach samolotów Adria Airways – narodowego przewoźnika Słowenii, który od 30 marca będzie obsługiwał z Łodzi loty do Monachium.
 
Z Monachium, już na pokładzie najlepszej linii świata (za rok 2013 wg. Skytax) – Emirates, następuje przelot do Dubaju, a stamtąd po kolejnej przesiadce już bezpośrednio do Singapuru. Połącznie jest tak skonstruowane, że przesiadki i czas oczekiwania na poszczególnych lotniskach nie są specjalnie uciążliwe.
 
Samoloty Adria Airways wylatują z Łodzi do Monachium o godz. 10:15 (w Monachium o godz. 11:55). Z Monachium do Dubaju Emirates odlatuje o godz. 15:45 (w Dubaju o 23:40), następnie ze swojej bazy głównej w Dubaju do Singapuru o godz. 03:05 następnego dnia. Przelot z Dubaju do Singapuru trwa ok. 8 godzin.
 
Zespół FlyPartner.pl
 
 
 
Powrót do newsów