REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieRyanair - Teneryfa i Wenecja z Wrocławia
 
Ryanair – nowe trasy z Wrocławia!
 
Już w następnym, letnim sezonie 2016 r., mająca na wrocławskim lotnisku swoją bazę tania linia lotnicza Ryanair ogłosiła, że będzie z niej obsługiwać kolejne nowe trasy. Tym razem będą to loty na Teneryfę i do Wenecji - Treviso. Z Wrocławia na Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa) samoloty Ryanaira będą latać raz w tygodniu w środy. Do Wenecji irlandzki przewoźnik planuje trzy loty tygodniowo.
 
Przewoźnik zbazuje we Wrocławiu kolejny – trzeci – już samolot. Oznaczać to będzie uruchomienie kolejnych destynacji. Jeszcze nie wiadomo dokąd. Mówi się o Madrycie, Nicei lub innym francuskim mieście. Być może nowym kierunkiem będzie Grecja. Niedługo przestanie to być tajemnicą. Poza tym, obok nowych kierunków, na niektórych już obsługiwanych nastąpi zwiększenie częstotliwości lotów. Tak będzie na przykład z rejsami z Wrocławia do Londynu Stansted. W wybrane dni będą to dwa loty dziennie.
 
Docelowo Ryanair planuje w przyszłym sezonie obsługiwać z Wrocławia 21 tras. Poza tym Ryanair planuje sfinalizować budowę trzeciego w Europie centrum obsługi swoich maszyn, o czym już pisaliśmy. Ma ono być gotowe wiosną 2016 r.
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów