REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieBerlin - nowa baza operacyjna Ryanaira!
 
Berlin - nowa baza operacyjna Ryanaira!
Tanie Latanie z Berlina Schonefeld po Europie liniami Ryanair.
 
Tania linia lotnicza Ryanair otwiera kolejną swoją bazę operacyjną, tym razem na podberlińskim lotnisku Schonefeld. Irlandzki przewoźnik do tej pory był obecny w Berlinie w sposób symboliczny, teraz będzie jednym z głównych graczy.
 
Jeszcze tego roku baza operacyjna w stolicy Niemiec pozwoli Ryanairowi na otwarcie – na razie – 16 nowych połączeń lotniczych z lotniska w Berlinie. Pomoże w tym aż pięć zbazowanych w Berlinie samolotów. Pierwsze trasy zostaną uruchomione już na przełomie marca i kwietnia, a pozostałe z końcem października 2015 r.
 
Do obsługiwanych do tej pory z Berlina połączeń lotniczych linii Ryanair do: Bergamo, Dublina, East Midlands, Londynu – Stansted, Porto i Shannon dojdą teraz rejsy do:
 
- Alicante (od 28 października),
- Aten (28 X),
- Barcelony (27 X),
- Bari (28 X),
- Bratysławy (27 X),
- Bolonii (27 X),
- Brukseli (27 X),
- Glasgow (31 X),
- Madrytu (29 III),
- Malagi (31 X),
- Palermo (3 IV),
- Palmy de Mallorca (27 X),
- Rygi (27 X),
- Rzymu – Ciampino (27 X),
- Treviso (27 X)
- Walencji (27 X)
 
Co ważne, zostanie również zwiększona częstotliwość lotów na trasach już obsługiwanych, głównie do: Londynu, Mediolanu (Bergamo) i Dublina.
 
Promocyjne bilety Ryanair na nowe trasy – za pośrednictwem naszej strony – można już bookować w systemie rezerwacyjnym. Głównym użytkownikiem lotniska Schonefeld jest tania linia lotnicza easyJet obsługująca stamtąd ponad 40 tras (łącznie z sezonowymi). Czy taki sten rzeczy potrwa długo - czas pokaże.
 
Co by nie mówić, konkurencja dwóch europejskich gigantów tanich połączeń lotniczych wyjdzie tylko na dobre pasażerom. Cieszyć się mogą zwłaszcza mieszkańcy Szczecina, którzy już od dawna stale korzystają z usług berlińskiego lotniska.
 
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów