REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieRyanair - tanie loty na Kanary z Krakowa i Wrocławia
 
Teneryfa i Gran Canaria - nowe trasy Ryanair!
 
Już wkrótce – jesienią 2015 r. – tania linia lotnicza Ryanair uruchomi z Krakowa i Wrocławia rejsy na Wyspy Kanaryjskie. Jak poinformowali na konferencji prasowej zorganizowanej w Grodzie Kraka przedstawiciele Ryanaira, od 4 listopada z Wrocławia można będzie polecieć na Teneryfę, a dwa dni później, od 6 listopada z Krakowa zarówno na Teneryfę jak i Gran Canarię, wyspy należące do Hiszpanii a leżące w archipelagu Kanarów na Oceanie Atlantyckim.
 
Do obsługi nowych połączeń Ryanair zobowiązał się zbazować na lotnisku w podkrakowskich Balicach kolejny, trzeci już samolot. Tanie loty z Krakowa na Gran Canarię będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w: piątki i poniedziałki. Z kolei na Teneryfę z Krakowa rejsy zaplanowano na czwartki i niedziele, a z Wrocławia raz w tygodniu, w środy. Wyloty z Wrocławia będą o godz: 14:15, a z Krakowa o 08:30; a na Gran Canarię o: 09:00.
 
Dodatkowo Ryanair zapowiedział, dwa razy w tygodniu, obsługę trasy z Krakowa do Girony/Barcelony. Tanie bilety Ryanair na nowe trasy – również za pośrednictwem naszej strony (w zależności od terminu wylotu) można rezerwować już od 199 PLN.
Zapraszamy!
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów