REZERWACJA BILETÓW
Zamów Bilety Telefonicznie
Zamów Bilety TelefonicznieRyanair – pierwsza trasa z Polski do Izraela!
 
Ryanair – pierwsza trasa z Polski do Izraela!
 
Tanie bilety lotnicze Ryanair z Krakowa do Ejlatu
 
 
Już niedługo tania linia lotnicza Ryanair poleci z Polski do Izraela. Będzie to pierwsza pozaeuropejska trasa irlandzkiej taniej linii lotniczej z naszego kraju. Dla przypomnienia, rywal Ryanaira, węgierski Wizz Air obsługuje z Polski rejsy do Tel Avivu latając z Katowic i Warszawy Chopina. Teraz przyszła kolej na Ryanaira. Przewoźnik zapowiedział, że obsługa bliskowschodniego połączenia będzie odbywać się z lotniska bazowego w Krakowie Balicach.
 
Nie znana jest jeszcze data inauguracji połączenia ale prawdopodobnie ruszy ono w najbliższym sezonie zimowym, na przełomie października i listopada 2015 r. Warto wiedzieć, że Ryanair będzie latać z Krakowa nie do stolicy Izraela – Tel Avivu ale do miasta Ejlat, leżącego na południu kraju, między półwyspami Arabskim a Synajem, nad Zatoką Akaba w północnej części Morza Czerwonego.
 
Podobne trasy (do Ejlatu) Ryanair zamierza uruchomić również z Budapesztu i Kowna. W przelotach do Ejlatu Ryanair ma korzystać z lotniska Ovda leżącego ok. 60 km na północ od tego izraelskiego miasta.
 
 
Zespół: Flypartner.pl
Powrót do newsów